2737
2739
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 131 پست
منم ازم سونو گرفتن معاینه داشت تنبلی تخمدان داشتم. نه فکر نکنم این باشه، اینکه من میگم از رحم عکس م ...

اره دقیقابرای دوستمم همین بوده ولی بنده خدارو بیهوش نکردن میگفتکلی دردداشته

عضو گروه رز قرمز تاپیک لاغری 1400❤❤❤❤وزن اولیه80🌹🌹🌹وزن هدف60

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوستتون باردار شد؟چندوقته اقدام کرده؟

نه بنده خدا.اونم چهارساله ازدواج کرده وتواقدامه هنوزنشده.البتهبایدشوهراتونم ازمایش بدن

2740
اره ،شما انجام دادی؟

اره خرداد ماه انجام دادم قبلش خیلی میترسیدم و گریه کردم اما در کل پنج دقیقه هم نشد واصلا درد نداشت اگه لوله باز باشه دردی احساس نمیکنی اگه بسته باشه لوله هات که کلا دردش شبیه دل درد پریودی هست 

من آستانه دردم خیلی پایینه نمیتونم تحمل کنم🤦🏻‍♀️ میگن وقتی اون مایه رو تزریق میکنن دردش خیلی زیاده ...

نه اصلا اینجوری نیست نترس قبلش شیاف دیکلو فناک میدن بزنی خودشون بی حس  میکنن که دستگاه وادر شد درد نگیره

من آستانه دردم خیلی پایینه نمیتونم تحمل کنم🤦🏻‍♀️ میگن وقتی اون مایه رو تزریق میکنن دردش خیلی زیاده ...

منم اصلاتحمل درد ندارم.برای من سونوواژینالم درد داشت

اره خرداد ماه انجام دادم قبلش خیلی میترسیدم و گریه کردم اما در کل پنج دقیقه هم نشد واصلا درد نداشت ا ...

ان شاالله زودتر مامان بشی گلم دیگه نخواد انجام بدی، ان شاالله منم درد نداشته باشم وحشتناک میترسم🥺🤦🏻‍♀️😁

2706