2752
2734
عزیزم منافذ صورت فقط و فقط با خیار رنده شده و گلاب بسته میشه اصلا مخصوص این کاره این ماسک بیست دقیقه بذار روی پوستت خیارم با پوست رنده کن
فروش فرشهای فانتزی و عروسکی جهیزیه و سیسمونی بقیمت کارخانه کاشان آدرس تلگ رام ما ghalydina@ شماره تماس ۰۹۱۹۰۷۸۷۹۲۹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم این مشکل رو دارم دکتر پوست گفت بیا برات میکرونیدلینگ کنم نمیدونم برم یا نه منافذ باز باعث میشه آرایش خوب روی صورت نخوابه
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
ملودی جون هفته ای چندبار این ماسک رو استفاده کنیم؟
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
منکه بدون دکتر رفتن با ماسکهای طبیعی و ارگانیک صد درصد مشکل پوستمو جوشو منافذمو حل کردم
فروش فرشهای فانتزی و عروسکی جهیزیه و سیسمونی بقیمت کارخانه کاشان آدرس تلگ رام ما ghalydina@ شماره تماس ۰۹۱۹۰۷۸۷۹۲۹
نیکا جون هفته ای سه بار تا گرفتن نتیجه کافیه چون زیادتر بشه هم خوب نیست منافذ جمع میشه آلودگی ها میمونه توی پوست این ماسک خیار و گلاب برای بعد از بخور هم عالیه آب رو جوش بیارین بابونه بریزید توش بشدت پوست روشن میشه بعد از یکربع بخور ماسک گلابو خیار منافذ رو میبنده
هفته ای سه یا چهار بار جوش شیرین رو با اب مخلوط میکردم حالت خمیر مانند که میشد دورانی روی جای جوشام ماساژ میدادم حدود پنج دقیقه تمامش از بین رفت هفته ای سه بارم لیمو ترش رو رو کل صورتم میکشم برای جای جوش و براق شدن پوست عالیه اما بعد از یکربع باید شسته بشه.جوش شیرین بعد از پنج دقیقه ماساژ باید شسته بشه
برای جوش نزدن روزی هشت لیوان آب ضروریه بخورین و لیوان اولشو که صبحه با یدونه لیمو ترش بچکانید داخلش بخورید کلا جوش بی جوش
عزیزم جوش شیرین چیزی نیست که مثل ماسکهای دیگه بذاری روی صورت بمونه فقط دو یا سه دقیقه ماساژ میدی و سریع میشوری
2706