2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نتم میسه فرستاد مگ ینی از نت خودمون ب بقیه؟

امضامو بخون لطفا....من فقط یه چیز از خدا میخوام میشه حالا که چشمت به امضام خورد از ته دلت دعام کنی؟من دلتنگ امام رضام (:تنها راهش اینه اون رشته دلخواه قبول شم و  با خانوادم برم پابوس آقا لطفا دعا کنید دبیری قبول شم و برم پابوس آقا میشه؟🤍✨🌙یه روزی امام رضا واسطه میشه و برام معجزه میکنه من ایمان دارم بهش بماند به یادگاری۱۴۰۱/۱/۲۲خیلی دلتنگت بودمخیلی امام رضاتا اینکه ساعت ۳ شب رفتم و از کمدم مهری رو درآوردم که نوشته بود یاامام رضایادمه عموم رفته بود حرم و من خبر نداشتموقتی پدرم رفت زیارتش فقط بهش سوغاتی یه جعبه شیرینی داده بودمن شبا قبلش از امام رضا خواستم چیزی رو از مشهد برام بفرستهدلم شکست وقتی دیدم یه جعبه شیرینیهنزدیک پلاستیک رفتم گفتم شاید اون ته یه یادگار از آقا جانم باشهدیدم یه مهر هست اره یه مهر همون مهری که دیشب از شدت دلتنگی گذاشتم زیر بالشتم و شب خواب دیدم ضامنم شدآقا جانم دیشب خواب دیدم ضامنم شدیانقدر جیغ میزدم و گریه میکردم و پابه رهنه به همه میگفتم آقاجانم ضامنم شدمیشه میشه برا ۳ماه بعد بیام و بگم واقعا ضامنم شدی میشه آقاجانم؟امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱بماند به یادگار تا روزی ک بیام بگم ضامنم شدیمیام دیدنت با کلی شیرینیتموم حیاط حرمو با گریه قدم میزنم و شیرینی پخش میکنمبهشون میگم بهشون میگم آقاجانم ضامن دل شکستم شد🥺
2731
ستاره پنج تا پنج رو ک بزنی..همون موقه ک میخای نت بگیری واسه خودت  دو گزینه میاد ک میخوای هدیه ...

واسه من نمیاره آخه این گزینه رو

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...
ستاره پنج تا پنج رو ک بزنی..همون موقه ک میخای نت بگیری واسه خودت  دو گزینه میاد ک میخوای هدیه ...

الان واسه شما این گزینه میاد؟ 

2740
اره میاد 

چرا من ندارم پس😐😐 سه تا بسته خریدم که این گزینه برام بیاد و نیومد

میتونم حجم نتی که دارم رو چندکاربره کنم؟ 

چرا من ندارم پس😐😐 سه تا بسته خریدم که این گزینه برام بیاد و نیومد میتونم حجم نتی که دارم رو چندکا ...

نه نمیشه چند کاربره کنی

نگا کن بزن ستاره 555ستاره ۵ مربع 

خب بعد میزنه کدومو میخوای(روزانه ماهانه و..)

وقتی انتخاب کردی قشنگ میزنه واسه خودت میخای یا هدیه😐

(:
نه نمیشه چند کاربره کنی نگا کن بزن ستاره 555ستاره ۵ مربع  خب بعد میزنه کدومو میخوای(روزانه ما ...

واسه من نمیاره بخدا😐😐😐😐

مطمئنی؟ خیلی نیازه که، چجوری همچین قابلیتی نداره 

عزیز از نتی که روی خط خودته نمیتونی یه مقداریشو برای سیمکارت دیگه ای انتقال بدی

فقط میتونی با خط خودت برای یه سیمکارت دیگه بخری

دیگه مشکل اپراتورهاست ایرانسل و همراه و رایتل هم نداره

2706