2737
2739
عنوان

پودر گوجه(جایگزین 100% رب) + عکس + نظرات کاربرانی که استفاده کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 2580 بازدید | 27 پست
آرمینه جون سلام منو ببخشید که دیر پاسخ دادم نحوه استفادش دقیقا مثل رب هست هم میتونید تفت بدید و بعد داخل غذا بریزید، هم میتونید مستقیم داخل آب خورش بریزید، در هر دو صورت، کاملا خوب به غذا رنگ و بوی همیشگی رو میده.دقیقا مثل وقتی که از رب استفاده میکنید...منتهی خیلی خیلی سالم تر هست.
برای همکاری در فروش در واتسپ به این شماره پیغام بدهید:09353525425                          
کاترین جون سلام.ببخشید که دیر جواب دادم گلممم آدرس تاپیکم در امضام هم هست.کلیک کنید میره تو تاپیکم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیمینی جون مویز داریم، اما باید بپرسم که هسته داره یا نه؟ مادرشوهرم که خیلی تعریفشو میکرد
2742
سلام پرنسس جان عزیزم شماره کارتتونو به من اس ام اس نکردم بیشتر از سه ماهه که ازتون گردو خریدم و واقعا راضیی بودم عالی بودن اما هنوز شماره کارت ندادید پرداخت کنم لطفا شماره رو برام اس ام اس کنید عزیزم
2740

سلام

گویا این بحث خیلی وقته تموم شده.

من دیدم خواستم کمکی کرده باشم.

یه جایی هست ما ازش رب گوجه فرنگی خونگی میخریم. با واسطه آشنای ما هستن. ارسال درب منزل هم دارن. کیفیت ربشون خیلی خوبه. ما که راضی بودیم.

اگر دوست داشتید امتحان کنید.

این لینک کانال تلگرامشونه https://t.me/zambiloo