2752
2739
عنوان

خانومای متاهل بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 101 پست

والا به نظر من که همچین مردی ارزش اینهمه حرص خوردن و دنبال راه برای درست شدن رابطه رو نداره. من بودم قطعا ازش جدا میشدم ببخشید بره گم شه

حتی اگه از موضوع اینکه این چیزا براش اهمیت داره، بگذریم متنفرم از مردی که چنین مسائلی رو جلوی خونوادش بگه. حتی تو دعوا. چنین مردی به درد زندگی نمیخوره

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این چه حرفیه مگه بی ارزشه که بره؟ مگه ارزش زن به این چیزاس وای شما دیگه کی هستید خدایا فقط بلدید ...

مگه من گفتم بی ارزشه...

عزیزم من اصلا آدمی نیستم ک بخوام اینطوری ب این قضیه نگاه کنم

و حالم از کسایی ک ب پرده بکارت خیلی اهمیت میدن بهم میخوره،ارزش یه خانم ب پرده نیست ک باید خیلی از کوته فکر ها اینو بدونن ک نمیدونن 

اگه جای اسی هم میبودم جر میدادم طرفو 

گفتم شاید اسی همون موقع ها اخلاق شوهرشو فهمیده ک باور نکرده شوهرش بهش نشون بده😐💔

تیکر عروسیم😍🤪🙂برام دعا کنید😚💗
مگه من گفتم بی ارزشه... عزیزم من اصلا آدمی نیستم ک بخوام اینطوری ب این قضیه نگاه کنم و حالم از کسا ...

من بهش گفت خیلی پست فطرتی که اینو گفتی گفت خوب کاری کردم😭😭

توروخدا بگین چیکار کنم دیگه حالم ازش بهم میخوره

تو معاینه مشخصه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
مگه من گفتم بی ارزشه... عزیزم من اصلا آدمی نیستم ک بخوام اینطوری ب این قضیه نگاه کنم و حالم از کسا ...

ولی در هر صورتی معاینه اشتباهه

کلا باید معاینه قبل از ازدواج از بین بره

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه