2737
2739

خونوادش پولدارن همشم پشتشن اونا بهم میرسن ماشین گذاشتن زیر پاش خونه هم میخرن برامون عقد هستیم بعد هیکل ورزشکاری قد بلند داره قیافشم همه میگن خوبه حتی دوستام دیدنش گفتن حواستو بده ندزدنش ازت ولی اصلا ب دل من نمیشینه با اینکه ظاهرش خوبه کافه داره ولی اصلا یه ریال در نمیاره ازش همش میره جا قرضاش ک برا کافه کرده کار خاصیدنداره ادم اجتماعی نیس نمیدونم چرا ازش خجالت میکشم از اینک سر کاری نیس و سنشم کمه هیچ اباهتی بین فامبل نداره رفتاراشم بچگانن ۲۴سالش نحصیلاتم نداره البته من خودمم فقط قیافع دارم هیچی دیگ حالیم نیس خونه داری و صلیقم 0😐😐ولی هی اونو در حد خودم نمیدونم هی میگم کاش با یه ادم سر کاری و اجتماعی عروسی میکردم میدونم دیگ دیره برا این حرفا چون من دختر نیستم ولی چه کنم اصلا ب دلم نیس هیچیش با اینک همه میگن ظاهرش خوبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوشی زده زیر دلت بشین زندگیتو بکن

هر آدمی یه عیبی داره خوبه عیب های خودتم میدونی

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2738

خب معلومه زیاد دوستش نداری قیافشو وپولش یکم وسوست کرده البته که حق داری منم جای شما بودم ممکن بود وسوسه میشدم ولی وقتی دویش نداری و از اخلاقش خوشت نمیاد همین الان جدا شو که بعدا بد تر نشه

🥰
2706