2752
2734
عنوان

برای صبحانه ,ناهار,شام نی نی های بالا 1 سال چی میدین؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10220 بازدید | 25 پست
مهتاب جون من عصر به عصر گوشت چرخ کرده رو با یکم پیاز رنده شده و 2 تا تخم بلدرچین ورز میدم یکم...........بعد کوچولو کوچولو سرخ میکنم............خوشمزه و مقوی......نمک و زردچوبه هم بزن
فرنی عسلی هم من 3 شب میدم و به نظرم خیلی خوبه:
نشاسته تو شیر حل میکنم و میزارم رو شعله تا غلیظ بشه و مرتب هم میزنم تا ته نگیره وقتی غلیظ شد از رو شعله بر میدارم و یه قاشق عسل بهش اضافه می کنم...........در صورت تمایل پودر مغزیجات هم می تونی اضافه کنی
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی کلا غذا دادن به بچه ها سخت ترین کار مادر است ..............خیلی سخته..........دختر من اوایل خوب بود ولی هر چی بزرگ تر شد بد قلق تر شد.......یعنی بعضی وقتا خوب میخوره و بعضی وقتا بد..........فعلا چند روزه رو مود کم غذایی است و هر چی بهش میدم تف می کنه............وقتی اینجور میشه خیلی غصه میخورم
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
2731
صبحانه :

نون سنگک . پنیر . گردو . خیار . گوجه
تخم بلدرچین . یه کوچولو خیار شور . گوجه

نهار :
هر چی خودمون بخوریم که شامل انواع پلو خورشها میشه کوکو سیب زمینی هم خوبه

شام :
باقیمونده غذای ظهر !
سوپ رشته
ماکارونی
حلیم

یه نکته دیگه این که همراه غذاهای خشک مثل عدس پلو براش سالاد شیرازی درست میکنم خیلی دوست داره
گوشت قلقلی هم که الی گفت خیلی خوشمزه هست

کلا بچه به این سن که میرسه دوست داره ابراز استقلال کنه غذاهایی درست کن که خودش هم بتونه بخوره بهش قاشق بده تا با غذاش بازی کنه و خوردن از دست خودش رو هم یاد بگیره
تورو خدا به من هم کمگ گنید پسز من 15 ماهشه دیونه ام کرده با عدا نخوردنش تخم مرغ که اصلا دوست نداره هر چی بهش میدم تف میکنه یا توی دهنش نگه میداره بعد تف میکنه تو رو خدا کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
گونه ای زندگی کنید که وقتی فرزندتان به یاد عدالت,صداقت و مهربانی می افتند,شمادر نظرشان تداعی شوید.