2737
2734
عنوان

کی کتاب 4اثر از فلورانس اسکاول شین خونده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3946 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من هم فقط شنیدم عزیزم .. خیلی دوست دارم امتحانش کنم .. یکی از دوستهای خواهرم از این کار خیلی جواب میگرفته اما من هنوز خود کتاب رو هم نخوندم .. میخوام در اولین فرصت بخرم بخونم
من این کتاب و با تعریف فروشنده و خیلی تصادفی خریدم وخوندم واقعا محشره....خیلی تاثیر گذاره....حتی وقتی تاثیرشو دیدم متوجه شدم که خرید کتاب تصادفی نبوده و همه چیز دست به دست داده تا من بخرمش و به کار بگیرمش تا به هدفم برسم... خودم فکر میکنم با افکارو قدرتی که از این کتاب گرفتم و البته با کمک خدا تونستم به همسرم برسم بعدشم ربطی به دین نداره قدرت جذب یه مبحث علمیه بر میگرده به ناخودآگاه انسان که "آنتونی رابینز " هم در موردش کاملا علمی توضیح داده مثل اینکه بگیم اعتقاد به: "امید و اطمینان" تو دین ما نیست!!! امید و توکل باید تو سرشت انسان باشه! همین حرفها به بیان دیگه ای تو دین خودمونم هست: نا امیدی گناهه... توکل و سپردن امور و اطمینان به خدا...
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .
یا اینکه وقتی بد کسی رو بخوای یا در حقش بدی کنی اون به خودت بر میگرده اگه اشتباه نکنم تو این کتاب به معنی "قانون کارما" است یعنی هر فکری که از خودت ساطع کنی به سوی خودت بر میگرده حدود 6 سال پیش این کتابو خوندم اینم چند جمله:(طرح خداوند از محدودیتهای ذهن استدلالی فراتر میرود) میخواد بگه هیچ وقت به ظاهر امور توجه نکن و نگو فلان خواسته ناممکنه و با ذهنت استلال نکن فقط از خدا طلب کن و با امید و شوق در انتظار پاسخ خدا باش
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .