2737
2739
عنوان

*******به هم کمک کنیم تا کودک نابغه داشته باشیم*************

| مشاهده متن کامل بحث + 142399 بازدید | 487 پست
من از نرم افزار اندرویدمخصوص شیچیدا استفاده می کنم خیلی عالیه سرعت فلش با نرم افزار بالاست قبلا هم ب ...

سلام عزیزم .میشه بیشتر توضیح بدید من پسرم ۸ماهشه میخوام باهاش کارکنم باهوش بشه ولی نمیدونم چه جوری ممنون

دخترم 3 سالشه خیلی با این برنامه سرگرم شده...  فوق العادس واسه یادگیری و آموزش بچه ها اینم لی ...

سلام عزیزم من پسرم ۸ماهشه میخوام روش های شیچیدا رو باهاش کارکنم میشه راهنماییم کنید ممنون از لطفتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
نمونه یه کوچولوی نابغه و مامان موفق به نقل از یکی از مامانای گل: فهیمه خانم مامان پارمیس جان که دیر ...

واقعا؟؟؟؟؟چطوراخه؟؟؟میشه بگین چطوراموزش هاتون شروع کردین که یه کوچولوی نابغه دارین

تاپیک عالی بود ممنون استارتر عزیز

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

استارتر عزیز یه سوال داشتم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

سلام ؛ عزیزانی که با متد شیچیدا و موسسه نابغه های آسمانی کوچک آشنا هستند، این موسسه در حال حاضر با عنوان رویش طلایی کوچولوها در حال فعالیت است،
سایت آنها نیز به آدرس  gfok.ir انتقال یافته است که تمامی محصولات تقویت نیمکره راست برای کودکان در آنجا قابل مشاهده و خریداری هستند.

2706