2733
2739
عنوان

از درس متنفرم😐💔

| مشاهده متن کامل بحث + 4474 بازدید | 87 پست
مواظب باش گوشی هم ازت وقت نگیره...اینستاشو پیام های الکی واتساپ و همین نی نی سایت مخصوصا خیلی وقت گی ...

اره باید از نینی سایت یکم فاصله بگیرم

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
وتی امسال بیشترم میشه😬منکه خودمو پرت کردم تو دانشگاه خدا به حالشون رحم کنه🥺

از این ۶۰۰ هزار نفر ۵۰۰ هزارتا نخونده میان به نظرم رقابت بین اون پنجاه هزار اول شدیده که خیلی خوندن 

تیکر رسیدن به هدفم هست ،درسته من خسته میشم اما جا نمی‌زنم 🥰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میشه بگی چطور ۹ ماه خوندی چیارو خوندی من یازدهمم دهمو نخوندم تروخدا اگه میشه راهنماییم کن

من از مهر ۹۶ شروع کردم با روزی مفید ۱۰ ساعت

فیزیکو کلاس میرفتم استاد عربشاهی

کلا هیچ درسیو حذف نکردم تحت هیچ شرایطی درست نیست این کار،واسه هندسه گسسته هم کلاس میرفتم

کلا خیلی زیاد تست میزدم کلی کتاب تست زدم اونم زماندار

هرروز صبحم عمومی میخوندم و یه دوره آزمون عمومی حل می کردم

مهم ترین چیز تست زمان داره برای کنکور

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
بخدا چشمامم ک ضعیفه اعصابمم صفره همه رو گاز میگیرم اصن اع اعصاب صفرم

دقیقا مثل منی

من یواشکی خودمو میزدم آروم میشدم

تجربی دیگه؟من تحربی بودم

گوه ترین رشته توی ایران تجربیه

همه ام میخوان پزشکی بیارن کنکورشو نگو امسال فاجعه بود پارسالم افتضاحه امسال خدا میدونه چیه

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
2728
مواظب باش گوشی هم ازت وقت نگیره...اینستاشو پیام های الکی واتساپ و همین نی نی سایت مخصوصا خیلی وقت گی ...

اینستامم خرابه درگیر این چیزا نیستم بیشتر شبا میام

ولی خدایی تکلیفا خیلیننن

۲ ساعت سر یدونه تکلیف!

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
از این ۶۰۰ هزار نفر ۵۰۰ هزارتا نخونده میان به نظرم رقابت بین اون پنجاه هزار اول شدیده که خیلی خوندن& ...

من خودم نخونده رفتم😂

آره بعد همه ام پزشکی میخوان 😐

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
آخه من بار اوله کتاب شیمی می‌دیدم کلا یک هفته شده دقیق که شروع کردم با مبحث های سنگین هم شروع شد دهم ...

انشاالله که نتیجه میده

دهم و دوازدهم سخته یازدهم بهتره

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
تجربی چرا؟

علاقه یهویی 😅 افتاد به دلم که تلاشمو کنم خودم میگم شاید حکمت خدا هست ! چون یک ترم دیگه لیسانس علوم تربیتی میگیرم اما علاقم شدیدا تغییر کرده

2740
دقیقا مثل منی من یواشکی خودمو میزدم آروم میشدم تجربی دیگه؟من تحربی بودم گوه ترین رشته توی ایرا ...

اوف چقد منی

منم خودمو میزنم اروم میشم میخواستم بگم گفتم بیخیال جاش نیس ولی مثل اینکه من تنها نیستم.

اصن خیلیییییی روانی شدم

گوه گوه اوضام اع گوه گوه تره

من خودم نخونده رفتم😂 آره بعد همه ام پزشکی میخوان 😐

میگم که 😑😂تازه ذهن همه هم نابود کردن و پر از ترس و ناامیدی که سخته الکی نخونید خودشون نخوندن که🙁 

من از مهر ۹۶ شروع کردم با روزی مفید ۱۰ ساعت فیزیکو کلاس میرفتم استاد عربشاهی کلا هیچ درسیو حذف نکر ...

من نمدونم چیکار کنم فقط کتاب تست دارم از دهمم هیجی بلد نیسم واقن میخام بخونم امسالو سال دیه دارمم امسال میخونم اما این خوندنم اصن ب درد نمخوره خانوادمم جوری نیستن ک بفرستنم کلاسی چیزی ازمونی بدم حتی خونمون هم سروصدا موندم چیکارکنم دلم میخاد واقن ی رشته خوب توریاضی قبول بشم من الا میتونم بخونم قبول شم رشته ی خوبی؟

2706