2737
2734
عنوان

از درس متنفرم😐💔

| مشاهده متن کامل بحث + 4434 بازدید | 87 پست
میدونم عزیزم اما انقدر هم به خودت فشار نیار اینجوری از درس زده میشی برنامه ریزی کن کنار درس تفریح و ...

واقعا نمیشه

این هفته ۷ تا امتحان دارم سنگینننن

اصلا نمیشع نفس کشید

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

متاسفانه مدارس ایران همینن

جهنمن انقد سخت میگیرن آدم از درس خوندن متنفر میشه

الان که خوبه من بچگیام انقد بهم مشق میدادن انگشتام غده درآوردن😞

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
خیلی مقطع حساسیه ، دیگه بیشترش رفته ،کمش مونده . طاقت بیار 😂😂

مث ادمی ام ک ی دقع مونده ب اذون روزش باطل شده

اصن ی حال داغونی دارم

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
والا همه ی تلاشمو میکنم من مدرسم عادیه اصن نمیدونم چرا انقد معلماش سخت گیرن!

خوبه اتفاقا هرچی بیشتر بخونی بهتره برات

من بدبختم دولتی خوندم هیچی بارم نبود سطح علمی مدرسمونم پایین بود هم رشتمو مجبور شدم عوض کنم هم نه ماه فشرده کل رشته ریاضیو خر بزنم

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2740
کی ازاد بشیم معلوم نیست والا هنوزم مشققققق اخه

بخدااا خسته شدم هنوزم مثل بچه ابتدائی ها هستیم کجا بزرگ شدیم والا مشقمون از اونا بیشتره

sh_n👉❤     آقایون لطفا درخواست دوستی ندن! اگه با نظرم موافق نیستی لطفا ریپلای نزن دوست عزیز!
سال دیگه معنی سختی رو قشنگ میفهمی

یا موسی بن جعفر

درست بخون ایشالا قبولی

مرسی عزیزدلم من رشته انسانی بودم الان دارم تجربی میخونم از صفر شروع کردم خودم روزش هشت ساعت فیلم آموزشی نکته جزوه نویسی ده تا تست از هر کدوم دارم فعلا برای شروع بعد همش مرور و تست امیدوارم قبول بشم چون همه گفتن نمیتونی تلاش نکن اما من گفتم تلاشمو میکنم و بهتون ثابت میکنم که میشه 🥺

تیکر رسیدن به هدفم هست ،درسته من خسته میشم اما جا نمی‌زنم 🥰
نه بابا خر بزنی قبول میشی من تغییر رشته ای به ریاضی بودم کلا ۹ ماه خر زدم سه رقمی شدم الانم دوباره ...

فکر نمیکنم ریاضی با تجربی قابل قیاس باشه تعداد داوطلبای ریاضی ۱۰۰ هزار نفره تجربی ۳۰۰ هزار نفر 

رقابت واقعا بالاس🥲

وای بمیرم..حق داری

😭😭😭😭

مث ادمی ام ک ی دقع مونده ب اذون روزش باطل شده اصن ی حال داغونی دارم

به تفریحت هم برس عزیزم اینطوری برای اعصابت هم خوب نیست...در طول درست  چند صفحه قرآنم بخون و ثوابش رو هدیه کن تا ذهنت باز بشه

2706