2737
2734

هفته بیست و هفتم بارداریمه،احساس خیسی کردم،بالافاصله رفتم بیمارستان،تست نشت اب منفی شد اما مقدار مایع امنیوتیک دور جنین عددش روی ۸۷ بود و دکترم گفته روی مرز پر خطره،قلبم داره وامیسته،از ظهر ۵ لیتر اب خوردم،دوباره شنبه سونو تکرار دارم دکترم گفت فقط اب بخورم،کسی تجربه داشته؟

نگران نباش دور و بر من برا خیلی خانمهای باردار پیش اومده مصرف مایعاتتو ببر بالا ان شالله که بیشتر میشه نترس 

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  

چرا سرم بهت نزدن؟؟؟من دوستم آب دورجنین صفرشد با سرم ترابی درست شد

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین منم یه سوال پزشکی داشتم در مورد حاملگی سه بار تاپیک زدم براش هیچکس ج نداد بنظرم نی نی سایت دیگه از حالت هم فکری برای مسائل مادر فرزندی خارج شده فقط مسائل خیانتو خواهر شوهرو مادر شوهرو عکس هدیه عکس لباس حس ششم ... اینا برا نی نی سایتیا جذابه 💔

2731
نگران نباش دور و بر من برا خیلی خانمهای باردار پیش اومده مصرف مایعاتتو ببر بالا ان شالله که بیشتر می ...

یعنی مشکلشون برطرف شده؟ ۲۴ سالمه و بی تجربم... خیلی ترسیدم...

سلام گلم من تو۳۵هفته اینجوری شدم وزن کم کردم بعد دکترم سونونوشت مایع کم شده بوده یه هفته خوب مایعات خوردم بعدش دوباره سونو دادم نرمال شده بودم‌ استرس نداشته باش مایعات زیادبخور دکترم واسه من سرمم داده بود

معجزه هازمانی اتفاق میفتن که انتظارشونداری هیچوقت امیدت روازدس نده خدایی هست که درهمین نزدیکیست تولد دخترم هستی بزرگترین معجزه زندگیم بودخیلی خوشحالم ازاینکه توبه دنیااومدی تو واسه ی اومدنت یه دنیاممنون توام خدامهربونی کردتوروسپرددست خودم دستتوگرفتموفهمیدم عاشقت شدم
یعنی مشکلشون برطرف شده؟ ۲۴ سالمه و بی تجربم... خیلی ترسیدم...

بله عزیزم چرا نشه اگه دکتر ببینه مایعات زیاد تاثیر نداره ممکنه برات سرم بنویسه توکلت بر خدا استرس بدترین چیزه تو بارداری ان شالله حل میشه

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  
2740
ببین منم یه سوال پزشکی داشتم در مورد حاملگی سه بار تاپیک زدم براش هیچکس ج نداد بنظرم نی نی سایت دیگه ...

کاملا درست میگید،تاپیک های قدیمی پر از راهنمایی و اشتراک تجربست،اما الان جواب نمیدن بیشتریا

نمیدونم بخدا،ولی دو روز دیگه تکرار سونو دارم،شاید بعد ازون میدن

نترس،هیچی نمیشه،فقط مایعات بخور..هندونه هم هیلی خوبه اگه پیدا کنی

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
بله عزیزم چرا نشه اگه دکتر ببینه مایعات زیاد تاثیر نداره ممکنه برات سرم بنویسه توکلت بر خدا استرس بد ...

مرسی که حس مثبتتونو منتقل میکنید،دعا کنید برای منه حقیر...

نترس،هیچی نمیشه،فقط مایعات بخور..هندونه هم هیلی خوبه اگه پیدا کنی

ممنون از راهنماییتون،از ظهر انقدر آب میخورم همش یه پام توی دسشوییه این آب چیش به جنینم میرسه پس😭

عدد شما روی چند بوده بخاطر دارید؟ دعا کنید برای منم 

یادم نیس گلم رخترم الان یکسال و سه ماهشه نگران نباش انشالله تو دلیت هیچیش نمیشه من ۲کیلوکم کرده بودم‌ ترشح و هیچی هم نداشتم توسونو معلوم شد مایع کم شده ولی با سرم و مایعات جبران شد هفته ۳۶که دوباره سونو دادم نرمال شده بود 

معجزه هازمانی اتفاق میفتن که انتظارشونداری هیچوقت امیدت روازدس نده خدایی هست که درهمین نزدیکیست تولد دخترم هستی بزرگترین معجزه زندگیم بودخیلی خوشحالم ازاینکه توبه دنیااومدی تو واسه ی اومدنت یه دنیاممنون توام خدامهربونی کردتوروسپرددست خودم دستتوگرفتموفهمیدم عاشقت شدم
یادم نیس گلم رخترم الان یکسال و سه ماهشه نگران نباش انشالله تو دلیت هیچیش نمیشه من ۲کیلوکم کرده بودم ...

خدا دختر گلتونو براتون حفظ کنه،دختر منم صحیح و سلامت بهم بده و برام خودش حفظش کنه....😭

2706