2752
2734
ببخشید نمیتونم سریع تایپ کنم... دوستان 2 هفته پیش تاپیک زدم که بچم چند روزیه که دفع نکرده و گفتین تا 10 روزم طبیعیه....دکترم بردم کفت این یبوست نیست چون دفعش سفت نیست... حالا از دیروز احساس کردم بچه ام پوشکش چندان خیس نیست....از دیشب ساعتای 10 بازش کردم........هنوز ادرار نکرده....نگرانم..پر از دلشوره ام....
ازدواج چیز شگفت آوری است،گاه شیران را روباه و گاه روبهان را شیر میکند.....> ویکتور هوگو
دفعه اول بعد از 3 روز دفع زیاد کرد....اما بار دوم شد بعد ار 6 روز و حالام که 4 روزه باز دفع نداشته
ازدواج چیز شگفت آوری است،گاه شیران را روباه و گاه روبهان را شیر میکند.....> ویکتور هوگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیز یه مدت خودت چیزایی بخور که ملین باشه تا بچه هم که شیر خودت رو میخوره بهش اثر کنه دور نافش رو روغن زیتون بمال در جهت حرکت عقربه های ساعت بین فرقی نمیکنه
دخترم همه چیزم دخترم همه عمرم دخترم همه وجودم
2706