2737
2734
عنوان

از ازدواجتون راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8377 بازدید | 300 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نزدیک ۲ ساله ازدواج کردم خداروشکر تاحالا راضیم برمیگشتم بازم باهمین ادم ازدواج میکردم کلا اخلاقامون بهم میخوره نمیتونیم بگیم چون طرف مقابلم صدرصد ادم خوبیه ن اتفاقا یه عقد بهم خورده هم داشته پس ینی باید دونفر کنار هم بهم دیگ بخورن و شخصیتاشون باهم یکی بشه 

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
الانم باهمکلاسیات درارتباطی؟

نه دیگه ازدواجم راه دوره...همشونو گم کردم حتی دخترا رو  ولی شهرم که میرم یه چندبارهمکلاسیای پسرمو تو بیرون دیدم واستادیم سلام واحوال کردیم پسرمم بغل بود گرفتن بغلش کردن  ولی یااین دوتاازاول هم شمارشونو نداشتم.شماره هاشون عوض شد بعضیام رفتن برا ارشد کلا تارومار شدیم

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2731
ده ساله،خیر راضی نیستم به قول دکتر هلاکویی بعضی از آدما کالای ازدواج نیستن منم از اونام. خیلی خوبه ...

خودت از هدفات دست کشیدی یا اون مجبورت کرده ؟

تورو خدا واسه حاجتم دعا کنید 🙏
2740
در عجبم بعضیا میگن 13 سالگی ازدواج کردم و راضیم. یا انتظاراتشون از زندگی پایینه یا دارن شوآف میدن.&n ...

ازدواج محدودیتی برای خواسته ها ایجاد نمیکنه اگه همسر ادم خوب باشه اینکه شما ندیدی ودور واطرافت نیست دلیل نمیشه وجود نداشته باشه

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)

نه اصلا اصلا راضی نیستم و ازش متنفرم و همیشه دعا میکنم بمیره چون خیانتکار و هرزه و نمک نشناسه ۸ ساله ازدواج کردم هر کاری کردم تا ازش طلاق بگیرم ولی نهایتا به بن بست خوردم فقط خبر مرگش دلمو خنک میکنه ..

همیشه فکر کن اگه این رو رد کنی شاید بهترازین نیاد

پاشنه درو کندن از جاش کجا نیان. 😂😂😂 البته دلیل داره که خواستگار زیاد دارم. ولی تنهایی با دوستام و مسافرت و خوشگذرونی بیشتر میچسبه.

2706