2737
2739
عنوان

چرا دختر من باید بی پدر باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4877 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
عکسشونو بذار ببینیم جوون بود 😞خدا بیامرزه

گذاشتم

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2731
۵

بگردم منم پدرمو از  دست دادم دیگ هیچی خوشحالم نمیکنه فقط خوشحالی لحظه این

خدا بهتون صبر بده  گلم

خدا کمکتون کنه خیلی ناراحت شدم عجب روزگاری

هییییی روزگار

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
گذاشتم

کرمان یه محله است تو شهرمون

اخی خدا بهتون صبر بده

فاتحه خوندم براشون

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

من آدم مذهبی نیستم ولی این حرفو میگم تو به دخترت بگو شاید یه کم دلش آروم شه

بهش بگو پیامبر قبل اینکه به دنیا بیاد، پدرش مرد و هیج وقت پدرشو ندید🥺

بگو هروقت دلت گرفت با پیامبر دردودل کن 

بگو بابایی همیشه هست تو رو میبینه

مثلا بگو بابایی دوس داشت دخترش خوشحال باشه و موفق باشه بگو اگه تو چیزای قشنگ درست کنی و درساتو بخونی کلییی بابایی خوشحال میشه 

بگو اگه به آدما کمک کنی و خوشحالشون کنی خدا هم روح بابایی رو شاد میکنه به جاش 

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
2740

خدابیامرزتشون

چ جوری برق گرفتش؟

خدا ب خودتو دختر کوچولوت صبر بده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
کدوم شهرید؟

کرمان

2706