2737
2734
عنوان

میخوام برم امام زاده هرکس دعا داره بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 100 بازدید | 26 پست

سلام عزیزم خواهش دعامون کن مشکلات مالیمون حل بشه ،،،بچه هام لباس گرم می خوان مخصوصا پسربزرگم التماس دعا خواهش

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم لطفا برای مامانم که بیماری خاص داره دعا کن برای همسرم دعا مشکلش حل بشه تورو خدا دعا مشکل زمینمون حل بشه بهمون بدنش ان شاالله که به خواسته های دلت برسی 💖🙏

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2728

اسمم فاطمه س دعا کنین دخترم صحیح و سالم دنیا بیاد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

رفتی امامزاده بهش بگو بخدا بگه بعد مادرم هممون آواره شدیم پس یکاری برامون بکن خیلی تنها شدیم 

مادر دلم برات خیلی تنگ شده «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»
2738