2733
2734
عنوان

ضربان قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 19 پست
برو جلو آینه دست هات بنداز پایین صاف وایسا ببین کدوم سینت بزرگتر از اون یکی شده  سمت چپ بزرگتر ...

سمت راستم بزرگتره

بالاخره منم مامان شدم 🤲🙏بعد ۳ سال انتظار روز رحلت حضرت محمد بی بی چکم مثبت شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰ صدای قلبشو شنیدم ❤❤❤ مهرسانا جونم با اومدنت دنیای منو بابایی رو رنگی کردی❤❤❤تاریخ تولد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختره 😍😍

هرچی باشه سالم باشه واقعا ولی من شنیدم سینه سمت راست بزرگتر بشه پسره 

بالاخره منم مامان شدم 🤲🙏بعد ۳ سال انتظار روز رحلت حضرت محمد بی بی چکم مثبت شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰ صدای قلبشو شنیدم ❤❤❤ مهرسانا جونم با اومدنت دنیای منو بابایی رو رنگی کردی❤❤❤تاریخ تولد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
هرچی باشه سالم باشه واقعا ولی من شنیدم سینه سمت راست بزرگتر بشه پسره 

نه من برا دخترم سینه راستم برا پسرم سینه چپم بزرگ شد 

برا هر کی هم گفتم و انجام داد همین بود 

انشالله سالم دنیا بیاد 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2728
نه من برا دخترم سینه راستم برا پسرم سینه چپم بزرگ شد  برا هر کی هم گفتم و انجام داد همین بود&n ...

به سلامتی عزیزم خدا هرچی میده سالم بده پسر و دختر فرقی نداره