2737
2739
عنوان

ب نظرتون پول خوشبختی میاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 62 پست

ولی من خیلیارودیدم ک پولدارن ولی حال دلشون خوب نیس😔

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

بله اینکه میگن پول خوشبختی نمیاره دروغه 

پول همه چیز نیست ولی همه چیزباپوله 👌🏻

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله 

چ عجب شمارودیدیم🤔چشممون روشن☺️

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2728
ولی من خیلیارودیدم ک پولدارن ولی حال دلشون خوب نیس😔

لطفا دروغ نگو این دنیا خوشبختی و درستی و ابرو و اعتبار همش پوله 

🍂تو وه ناو شار دلم یه قانون جدای دیری و ناو اعتقاداتم تو خود حکم خدای دیری🍂
لطفا دروغ نگو این دنیا خوشبختی و درستی و ابرو و اعتبار همش پوله 

دوروغ نمی‌گم خب پول ب تنهایی خوشبختی نمیاره..حاظری پولدارباشی ولی عشقت بهت خیانت کنه؟

2740

پول همه چی میاره 

طرف قد نخود مغز نداره اونوقت چون پولداره همه پای حرفاش به به چه چه راه میندازن 

از همین عزت احترام گذاشتن ها بگییییییر تا بقیش

خواهر شوهرم یه پولدار به تمام معناست النگوهاشو میندازه فخر میفروشه پیش فامیلاشون 

یه جوری قیافه میگیره حرف میزنه بیا و ببین حالا دریغ از یکمی سواد و شعور 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

من حاظرم بی پولی بکشم ولی حداقل حالم خوب باشه👏

پول همه چی میاره  طرف قد نخود مغز نداره اونوقت چون پولداره همه پای حرفاش به به چه چه راه میندا ...

اگه خواهرشوهرت ب خاطرپولش عزت و احترام داشت ک شماالان درباره ش اینجورنمیگفتی ،اوناهمش توظاهره

دوروغ نمی‌گم خب پول ب تنهایی خوشبختی نمیاره..حاظری پولدارباشی ولی عشقت بهت خیانت کنه؟

گوشم از این حرفا پره دختر خیانت میکرد میگفتم بره ب درک میرفتم درجا دنبال یکی دیگه پول داشته باش چیزی که زیاده عشق

خودم که یه عمر راه درستو رفتم خدا همش زد تو سرم الان بجاییم رسیدم از بی پولی حتی خودمم از خودمم بدم میاد 

پول باشه ۹۹.۹۹ درصد خوشبختی 

پول نداشته باش  ۱۰۰ درصد بدبختی

🍂تو وه ناو شار دلم یه قانون جدای دیری و ناو اعتقاداتم تو خود حکم خدای دیری🍂
اگه خواهرشوهرت ب خاطرپولش عزت و احترام داشت ک شماالان درباره ش اینجورنمیگفتی ،اوناهمش توظاهره

خیلی ها بخاطر پولش دولا راست میشن جلوش😕

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
2706