2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه انسان بزرگی هستی . آفرین بهت .  خدا رحمت کنه عزیزم . سلامتی بقیه عزیزانت

ممنونم ما هیچ مراسمی تا الان برای پدرم نگرفتیم نذاشتیم کسی بیاد پیشمون برای تسلیت فقط تلفنی خیلی سخت بود تنها اما واقعا نمیشد با جون دیگران بازی کرد 

هرچی آرزوی خوب مال تو 

وابستگی و نوع سوگواری فرق داره و ما قطعا ازدل ادمها بی خبریم..اما من با اینکه یکسال امادگی فوت پدرمو داشتیم ذره ای از داغ نبودشو برامون کمرنگ و یا سرد نکرد متاسفانه...اینو ب چشم ی نعمت ببینید..نه نقطه ضعف بخاطر حرف مردم...اینکه در هنگام سوگواری کمتر جزع فزع کنید کار عاقلانه ای هست..

2738
برادر زادم پارسال مرد انقدر جیغ و داد کردم ۲ کیلو تو دو روز کم کردم عین دیوانه ها ساعت ۳ شب میرفتم ب ...

نه هر کی یک مدل است.یکی تو خودش میریزه یکی نشون میده. به هر حال داغ از دست دادن عزیزان سخته😢😢خدا بیامرزه

خدا رحمت کنه عزیز تو   رو حش شاد   پسر خاله ام فوت کرد از بس بد   اخلاق بود  زنش نمی‌دونست بخنده یا گریه کنه تو مجلس ساکت نشسته بود و یه قطره اشک از چشماش نیومد    نمی دونم شوهرم هم بمیره شاید خوشحال باشم شاید گریه کنم برای اینکه نخواست از زندگی لذت بیره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2706