2737
2734
عنوان

كلاهبرداري به اسم ديجي كالا

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 40 پست
واي راست ميگي فقط نت؟ به عكس و حساب بانكي دسترسي ندارن؟

من خودم هم  اشتباه شما رو یک ماه پیش انجام دادم هیچی نشده

عاشق خدا هستم،همون خدایی که وقتی به یادش هستم دلم آروم میگیره.
خوب چي رو هك كنند؟

اطلاعات گوشي حساب بانكي واينا

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم هم  اشتباه شما رو یک ماه پیش انجام دادم هیچی نشده

واي توروخداميشه واسم دعاكني

ذره ذره پول جمع كردم به فنانره😭

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!
اطلاعات گوشي حساب بانكي واينا

اطلاعات گوشي شما به چه درد اونا ميخوره

كارت بانكي اتون مكه اينترنت بانك دارين رو گوشيتون؟كارتهاتون رمز دوم دارن؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2728

دایم هم با همراه بانکهام کار میکنم ولی بعدش که فهمیدم لینکه اشتباه بوده سریع برنامه ویروس یاب نصب کردم الان عکسشو میفرستم اگر خواستید نصب کنید

عاشق خدا هستم،همون خدایی که وقتی به یادش هستم دلم آروم میگیره.
اطلاعات گوشي شما به چه درد اونا ميخوره كارت بانكي اتون مكه اينترنت بانك دارين رو گوشيتون؟كارتهاتون ...

اره رمز دوم دارم بدبختي

آپ داشتم فقط  ك پاكش كردم

دایم هم با همراه بانکهام کار میکنم ولی بعدش که فهمیدم لینکه اشتباه بوده سریع برنامه ویروس یاب نصب کر ...

مرسي عزيزم لطف ميكني

2738
از پلی استور دانلود کن 

مرسي عزيزدلم