2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره شاعرم ارواح عمم😅😂🤣

😁😘

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
🫂😘💗 تو نینی داری دعات خیلی خوب میگیره میشه برام یه صلوات بفرستی به نیت حاجتم؟

حتما عزیزم💖💖

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
مرسی گلم. منم برات هرچقدر بتونم صلوات میفرستم و یه حمد و سوره میخونم برات💗

مرسی گلم من واست دعا کردم آیت الکرسی هم خوندم امیدوارم هر مشکلی داری زودتر حل شه🌺❤

2740
مرسی گلم من واست دعا کردم آیت الکرسی هم خوندم امیدوارم هر مشکلی داری زودتر حل شه🌺❤

مرسی عزیز دلم🫂

۱۰۰ تا ص میفرستم برات بعد از نماز صب

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐
مرسی عزیز دلم🫂 ۱۰۰ تا ص میفرستم برات بعد از نماز صب

ممنونم 😍💖😘