2737
2734
عنوان

میخام استرازنکا بزنم. شوهرم میگه سینوفارم.شما بگید کدومو بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 69 پست

من و کل خانوادم  برکت زدیم.🥰

ولی خالم آستارازنکا زد خیلی اذیت شد

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من آسترازینکا زدم عوارض که داره تب و لرز من حتی غدد لنفاویم هم تحت تاثیر قرارداد و دوهفته بعد از تزریق دوز اول سوزش سینه پیدا کردم دوز دوم اصلا عوارض نداره ولی فکر میکنم خیلی بهتراز سینوفرم هست چون خیلی ها زدن و دوباره کرونا گرفتن تاثیرش کمهو دیگه این که نمیشه باهاش خارج رفت ولی با آسترازینکا میشه رفت

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
2728
خانم هایی که زدین واکسن کرونا رو هورمون زنانه تون تاثیر داشته، سینوفارم زدم هجده روزه قرار بوده سه ر ...

سلام‌من هیچ فرقی نکرد

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

شهر ما با وجود این که 97 درصد واکسینه شدن قرمزه چون اغلب سینوفارم زدن کسی با ترزیق آستریزانکا دیگه کرونا نگرفته 

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
2740
خب شما باید حلوگیری میکردی حامله نشی. تا واکسینه شی. پس الکی میگن زیر پنجاه بزنن نابارور میشن. نمونه ...

نه عزیزم اصلا ربطی نداره به بارداری استرا واسه زیر ۵۰ سال تو کشورهای دیگه ممنوعه ممکنه خون و غلیظ بکنه و لخته بده همین اونم احتمالش خیلی کم هست