2733
2739
عنوان

کاشکی من هم جای این بودم

623 بازدید | 40 پست

آیت احمد نژاد اومده بود شهرمون برای یک مراسم مردم مث چی از سر و کولش بالا میرفتن😑💔

فقط واسه اومدنش به شهرمون 12 تومن پول گرفته 7تومن هم شبا گرفته شانسه ببین😑🥺😂

کاشکی من جاش بودم چی میشد

هر مراسمی بره شاید روزی 20تومن بیشتر در بیاره لاناتی😑💔

هر روز هم مراسم هست و این میره فکرشو کن سی تا 20 تومن😑💔

خدایا منو ببخش به خاطر حسودیم

@دختری_از_جنس_طلا    

پیج عباس مرادین دیدی؟

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫

کی هست

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احمدی نژاد؟

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
2738
😂😂😂نه نیمشه اینستانارم

سی عروسی کور عاموم اونایی هر چند دلم دست پر بی وه خاطر لایو😑😂

ولی واقعا دوش حسودیم بی وش هم او هم این خواننده بین لاناتیا

فقط عطا اسماعیل ❤️

من کلا نمی‌شناسم یه یک هفته ای میشه با عباس مرادی چت میکنم و اسم خواننده ها رو ازش پرسیدم تازه شناختمشون😆

بدبخت انقدر ازش این خواننده ها رو پرسیدم اسکرین گرفت گذاشت پیجش

من کلا نمی‌شناسم یه یک هفته ای میشه با عباس مرادی چت میکنم و اسم خواننده ها رو ازش پرسیدم تازه شناخت ...

🤣 من اوایل اشنایی با همسرم از عطا اسماعیل خوشم اومده بود اینقدر ازش پرس و جو کردم غیرتی شد 😂

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706