2733
2739
عنوان

شوهر خوشگلو خوش هیکل و قدددد بلند میخوام از کجا پیدا کنم🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشگلا شانس ندارن😂 اگ واقعاخوشگلی امیدی به شوهرخوشگل نداشته باش

🌹گفتیᥬ😁᭄ ᥬ😁᭄ فقط سیاه نباشه راضی ایم

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2728
یکی ته انبار دارم بفرستم برات

هرگونه کپی تبلیغ مطابق با قانون کپی رایت بدون رضایت سازنده پیگرد قانونی دارد🚨🚨🚨🚨🚓🚓🚓

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
اره ناشکرم .بیا بدمش به تو  خیانت پشت خیانت .بد اخلاق .تعصبی .شکاک .روانی  بفرما تقدیم ب ...

ن نمیخوامششش یه خوشگللل و خوبشو موخوامممم البته بگم عزیزممم بدبودن به قیافه نیس نفر میشناسم اصن خوشتیپ و خوش قیافه نیس اما دس به بزن داره😔امیدوارم شوهر شمام ادم شه

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
2740
هههه چقدر قدمت داره گلم!؟

چون ته انبار بوده یه ۹۸سال...... فاکتور کنم بانووووو

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
اگه پول داره من ورش میدارم

مطمئن باش اگه خودش راضی بود حراج نمی‌کرد 😂😂

اگه پول داره من ورش میدارم

پولم داره .مشکلی با خبانت و شکاکی و بد اخلاقی و تعصبی بودن ک نداری؟ حتی نزاره لباس دلخواهتو بپوشی .ارایش کنی .لاک بزنی ؟ مشکلی نداری مال شما

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
2706