2737
2739
عنوان

درسا سخت شده کی رشتش تجربیه بیاد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 46 پست
هر رشته ای سختیشو داره یجوری از دبیرستان اومدن پشیمونم میگم کاش میفتادم دبیرستانو نمیدیدم چنتا بچه د ...

دیگه اونجوریم که سخت نیستش😂

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا شرایط سخته کسایی ک کلاس مجازی میرن درک میکنن اشنا نبودن با سوالا  درک نکردن معلما،هرکد ...

دقیقا معلم ما سر کلاسش هیچ غلطی نمیکنه بعد کلاس فیلماشو میفرسته تازه ی روز دیگه هم که باهاش کلاس نداریم از معلمای دیکه وقت میگیره برای ازمون هع

من دهم انسانیم یعنی فقط گیرررر کردم تو کتاب منطق خیلی خیلی سخته😫😫😫😫😫 ما دهمای بدبخت اشنایی در ...

وای آره اوندفعه کتاب دوستمو میدیدم خیلی سخته منطق

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2738

[QUOTE=213260247]از کتابخونه کتاب تست قرض بگیر یا دست دوم بخر کساییم هستن که اهدا میکنن لازم نیست همش نو بخری که اشتب ...[/QUOTEواقعا کتابخونه میده کتاب تست فک نکنم خوباشو میبرن اگرم باشه

به نظرم برد با اوناییه که فرزانگان تیزهوشان میخونن نه معلمای دولتی که نتشون قط میشه یروز هستن نیستن ...

نه بابا ما فرزانگانیا هم نتمون کلا قزه دبیرام اصلا خوب درس نمیدن 

تاپیک دوروز پیشمو نگاه کنی به عمق فاجعه پی میبری 😂

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
نه بابا ما فرزانگانیا هم نتمون کلا قزه دبیرام اصلا خوب درس نمیدن  تاپیک دوروز پیشمو نگاه کنی ب ...

الان خوندم باز خوبه که امتحان زیاد من اصن دوس ندارم ی امتحان در ماه میگیرن میزارن برا نمره ماه بعد اون ازمون پارسالو ماام داریم ولی اصلا نمیخونم اخه ینی چی نمرمون کم بشه چی میشه بعدم ما نهم حضوری امتحان دادیم

الان خوندم باز خوبه که امتحان زیاد من اصن دوس ندارم ی امتحان در ماه میگیرن میزارن برا نمره ماه بعد ا ...

عزیز هنوز داغی نمیفهمی 

آدم وقتی برا کنکور بخونه برا مدرسه وقت نداره 

لطف نمیکنن شکنجه میدن

2706