2737
2734

ببخشید اینو میگم 

اما برام سوال شده یعنی شما واقعا پول ۱دونه بلال خریدنم نداری؟ 

تو این ۱سال اگه ماهی هزارتومن هم کنار گذاشته بودی الان پول ۱کیلو بلال دراومده بود 

هزار تومن.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا باشه خوشبختی و بدبختیو توچی ببینی ... اگه سلااامته بدنت ک جز ثروتمنداییی خودت خبرنداری ‌‌ بعدشم اتقدر بدبختیو ب خودت جدب نکن

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘
2728
چقدر ناراخت کننده است این تاپیک ها و بعضی پست ها  اگر بچه دارید چقدر عذاب میکشه  من که ک ...

قلب منم میگیره به خدا 😭😭

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎
2738
اخ که چقد از این حرف بدم میاد تا یکی میاد درد و دل کنه سریع میگن پول نت که داری بدی میخواسی برا اون ...

منم همین از ذهنم گذشت

اولویت ها فرق میکنه

شاید بنده خدا با نت کسی میات

اصلا حرف بی منطقی و برخورنده ایه😣

ببخشید اینو میگم  اما برام سوال شده یعنی شما واقعا پول ۱دونه بلال خریدنم نداری؟  تو این ...

ندارم بچه دارم 

مهم تره 

تو ماه 100تومن بهم کمک میکنن از صد تک اومنش نمیتونم بگذزم الانم مجبوری نت خریذم دنبال کارم 

یعنی ده تومن م نداری چنت بخری چجوری نت میخری پس🤔

😐بیجاره یه چیزیم بدهکارشداا😑

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
چقدر ناراخت کننده است این تاپیک ها و بعضی پست ها  اگر بچه دارید چقدر عذاب میکشه  من که ک ...

کاش چرا یه ایرانی باید حسرت خوراکی ک تو کشور خودش تولید میشه بکشه

کاش امام زمان زودتر ظهور کنه وضع خیلی خرابه

2706