2737
2734
بدترینش وقتی خانواده شوهر نامردم همشون جمع شدن هرچی از دهنشون در اومد گفتن و شوهرم لال شد در برابرشو ...

🥺💔

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو امام حسین عزیزم😭💔         اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه ۶ ماه ازش گذشته عید اتفاق افتاد همسایمونه چشمم توی چشمشه الانم زنش رو هی میاره و میبره .کااااش دخ ...

خداروسکر نشد این شوهرت بشه ادم دروغ گویی بوده خدا دوست داشته

چرا این موجودات نمی فهمن با گفتن بعضی حرف ها تمام وجود یک زن تخریب میشه؟؟یه دوست دارم میگن...کلی نقش ...

تازه همسایه طبقه پایین آپارتمانمونه چشمام توی چشمشه عین خیالش نبود نون و نمک مارو خورده ...الانم همون رو عقد کرد میاره همش اینجا بلند بلند حرف میزنه ....سر مهریه بهم زد گفت یا ۱۴ سکه خالی یا خدافظ . آخه ۱۴ سکه دعوا داره؟! وقتی رفت خاستگاری پیام‌داد رفتم خاستگاری دختر تک فرزند پولدار بیا با هیچ قبول کن زنم شو یا میرم که میرم. موندم چطور بلا سرش نمیاد راست راست راه میره خدایا😔😑 دردم اینه بهش‌گفته بودم دست به من‌نزن میگفت ولت نمیکنم ما عقدمون توی اسموناس 

.
2728
خداروسکر نشد این شوهرت بشه ادم دروغ گویی بوده خدا دوست داشته

خدا دوسم داشته چرا باید جلوی چشمم نامزدی و ماشین گل زدش و خنده هاش با دختره رو ببینم! منی که عاشقش شدم بخاطر حرفاش میگفت به حضرت زهرا دوست دارم و بعد از تو سمت کسی نمیرم! چرا جواب کاراشو نگرفت و من فقط له شدم میدونی اتقد گریه کردم پلکام افتاده داغون شده

.
من تو دنیا هیچکس رو اندازه ی اون دوسش نداشتم نفسم وصل بود بهش به خنده هاش هیچ چیر از اون برام مهمت ...

الان باهم زندگی میکنید؟

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو امام حسین عزیزم😭💔         اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
نه ۶ ماه ازش گذشته عید اتفاق افتاد همسایمونه چشمم توی چشمشه الانم زنش رو هی میاره و میبره .کااااش دخ ...

💔💔💔💔

2738
تازه همسایه طبقه پایین آپارتمانمونه چشمام توی چشمشه عین خیالش نبود نون و نمک مارو خورده ...الانم همو ...

آخ. ..داغ دلم تازه شده...من که رسما مردم...الکی نفس می کشم...می دونم دیگه هیچ وقت خوب نمیشم...مطمئنم این داغ که رو دلمه تا آخر عمر منو می سوزونه😢😢

من زیبا ترین فرشته ی این جهنم بودم تا اینکه ...
الان داری باهاش زندگی می کنی با این به اصلاح سوهر

جایی ندارم برم خانوادم اذیتم میکنن سال تاسال نرم خونشون یه زنگ نمیزنن کجایی اگه جدا بشم باید تو کوچه ها اواره بشم با این گرونی نمیتونم حتی یه خونه اجاره کنم برم

دلم دیگه سنگ شده کمتر مثل قبل ناراحت میشم مجبورم کوتاه بیام میدونه جایی ندارم

💔💔💔💔

اون منو شکست اما من ماشین گل زده و نامزدی و خنده هاش با دختره رو میبینم و میشکنم.موندم گناه من چیه چرا خدا این رو خواست که اینارو بیینم و اون هیچیش نشد .چقدر نامرد بود که نگفت من با این دختر قول و قرار دارم چقدر😓

.
آخ. ..داغ دلم تازه شده...من که رسما مردم...الکی نفس می کشم...می دونم دیگه هیچ وقت خوب نمیشم...مطمئنم ...

کاش لاقل هر روز نمیدیدمش کاش خدا واسه اون خاست واسه منم میخاست کمی از درد دلم کم بشه دیشب باز دیدمشون و کلی گریه کردم .ببین خیلی ازش گذشته ولی من هفته ای نیست گریه نکنم من مستحق این اشکها نیستم امیدوارم خدا جوابشو بده 😔

.
الان باهم زندگی میکنید؟

ارع هی

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!
2706