2733
2739
عدد توی پیامک اینه ۹۸۰۰۰۰ یا ۹۸۰۰۰۰۰؟

من نفهمیدم شوهرم نگاه کرده میگه نهصد کشیده بی شرف حالا فردا میره بانک شمارشو میدن

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب برگرد و بهش بگو که بیشتر از مبلغ کشیده پسش میده🙄

نمیخونی تاپیکو میگم ۵۰۰ کیلومتر راهه

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 
2731
باش باباا خب تو اون مبلغو از تو چی دیدی من منظورم به اون بود شاید قیمتو اشتباه دیدی

پیامک میاد دیگه الان اس ام اس رو دیدیم. که تو اون داره از کجا به کجا کشیدیم. توش هست فردا میره بانک 

عزیزم فردا برو بانک اونا برات انجام میدن شماره طرف رو دارن

اره میریم بانک چون شماره داره که از کجا به کجا کشیده شده 

ولی بیشرف از عمد کشید 

2738

منم یه بار از وانتی گوجه خریدم اشتباه کشید رفتم بانک گفتم شماره طرف رو داد تماس گرفتم پولمو برگردوند

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
مگر کارت نکشیدین اون رسید کوچولو که میده رو نگرفتی؟؟  همیشه حتی 5000 تومنم خرید کردین رسیدشو ب ...

گرفتم نگاهم کردم ولی صفراشو نشمردم 

حالا فردا میره بانک پیگیری میکنه 

منم یه بار از وانتی گوجه خریدم اشتباه کشید رفتم بانک گفتم شماره طرف رو داد تماس گرفتم پولمو برگردوند

واقعا 

خیلی خوشحال شدم 

شوهرم میگفت بی خیال ولی خوب اینکه طرف فکر کنه ما خریم و خوشحال بچرخه ادم زورش مباد 

2706