2733
2739
عنوان

تزریق کوتون به بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 7413 بازدید | 92 پست
 برای منم فرورفته دکتر گفت بیا برات غضروف تزریق کنم میترسم اونم تزریق کنم یه بلای بدتری سرش بیا ...

شما عمل اول بودید، من از تزریق به بینی، واقعا وحشت دارم من تا ماه هفتم هرسری دکتر میگفت بیار تزریق کنم کورتون من گفتم نه بعد پانزده سال اومدم ترمیم دو نفر دیدم تزریق کرده بودند بعد یکسال اصلا فرو رفته و ابن چیزها نشده بود گغتم تریق کن اولش اصلا فرور فته نبود بعد یک هفته اینجوری، شد بیست اسفند رفتم گفتم اینجوری گفت انزیم گفتم میترسم گفت یک دهم سی سی گفتم خراب بشه من دیگه نه پول دارم نه حوصله تزریق، سوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای منم فرورفته دکتر گفت بیا برات غضروف تزریق کنم میترسم اونم تزریق کنم یه بلای بدتری سرش بیا ...

مدلش بهتر شده خیلی هم کوچیک تر شده اخه نوک برای من داشت می افتاد و نچرال میشد انقدر که پوستم ضخیم بود و بینیم گوشتی بودش یک دهم انزیم زد زیاد تغییری نکرد گفت ماه بعد بیا تو نور زیاد مشخص نیست نورکم رو مخمه

مدلش بهتر شده خیلی هم کوچیک تر شده اخه نوک برای من داشت می افتاد و نچرال میشد انقدر که پوستم ضخیم بو ...

یعنی آنزیم تزریق کرد واستون ؟ انزیم‌مگه نمیگن کوچیک میکنه بینی رو ؟ معمولا برای فرورفتگی فیلر می‌زنند یا غضروف. . آنزیم نشنیدم تاحالا برای فرورفتگی استفاده بشه. بعد آنزیم دائمی هست ؟

2728
شما عمل اول بودید، من از تزریق به بینی، واقعا وحشت دارم من تا ماه هفتم هرسری دکتر میگفت بیار تزریق ک ...

من ماه سوم تزریق کرد درحالی ک اصلا ورم نداشت خیلیم فرمش خوب بود. نمیدونم برای چی گفت باید کورتون بزنی منم نمیدونستم ضرر داره 

یعنی آنزیم تزریق کرد واستون ؟ انزیم‌مگه نمیگن کوچیک میکنه بینی رو ؟ معمولا برای فرورفتگی فیلر می‌زنن ...

نه برای فرو رفتگی انزیم نزد اتفاقا بینیم خیلی کوچیکتر شد پره ها م انگار یه برجستگی اومده بیرون بالاش رفته تو فرو رفته شده به اون برجستگی پره زد بره تو حالا گفت صبر کن

2738
دکترتون نگفت درست میشه صبر کنید از فرم کلی بینی تون راضی هستید بنظرم اصلا تزریق نکتید چیزی صبر کنید ...

نه دکترم گفت هرچی ورمش کمتر بشه بد تر میشه زود باید بیای واسه تزریق. ولی میترسم برم یه عوارض بدتری داشته باشه موندم چیکار کنم 

اره بالای پره ی سمت چپیم  قبل کورتون خیییییلللیی  خوب شده بود. خواهرم میگه چشمش زدن

منم دیگه برای من پر بودش انگار فرو رفته بودش ولی خیلی کم کورتون زد بادش، خالی، شد یه دفعه مدلش خوب، شده اون قسمت رفته تو کورتون یجا رو خراب میکنه یجا رو خوب میکنه از اولم دیدم خوب نبود به کورتون

2706