2737
2739

باهم دوست بودم با وجود همه مخالفتا هرکاری کرد تا به هم برسیم ولی حالا چند ماهه نامزد کردیم از روز اول کلا بیخیالمه.در حدی که الان اگه بهش زنگ نزنم یا اصرار نکنم که بیا پیشم هیو اربتاطی باهم نداریم.دوست بودیم یه ساعت ازم بی خبر نمیموند تو کل پنج سال.چیکار کنم 🥺

مدتی پیام و زنگ نزن

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
توهم در دسترس نباش خیلی مردا به چیزی برسن یکم بیخیال میشن باید براش همیشگی و در دسترس نباشی

یکم؟کسی که یک‌ساعت تزم بی خبر نمیموند.قربون صدقه تز دهنش نمیوفتاد.حالا اگه دو‌روزم بهش زنگ نزنم هیو‌خبری ازم‌‌نمیگیره

سردشت خودترو بگیر میدونم سخته هی نتونی بهش زنگ بزنی ولی خوبه یه هفته طول بکشه یا یه ماه ولی اینکه ازت خسته شه بهتر ،گاهی وقتا هم دور بودن معجز

معجزه میکنه

معصومه هابیلیان شاخن دست کمشون نگیر
2706