2733
2734
سه ساعت پیش خورد زمین و دندون جلوییش از ریشه افتاد بردیم دکتر جا زد و با چسب دندون چسبوند و گفت چند روز دیگه بیارین تا چسبای اطافشو بتراشم الان یه دست شده دو سه تا دندوناش با چسب بهم چسبیده و درست معلوم نیست تورو خدا کسی این جوری شده یعنی دندونش درست میشه خواهش میکنم اگر اطلاعاتی دارین دریغ نکنید اشکام بند نمیاد خیلی ناراحتم
یا دیدن دوست یا هوایش
عزیزم میدونم خیلی ناراحتی اما ما اینجا فقط میتونیم باهات همدردی کنیم . بردی دندونپزشک و مطمئن باش اون بهترین کار رو برات کرده. بقیه چه کمکی میتونن بکنن اوونم از راه دور؟ توهم لطفا گریه نکن هی جلوی بچه گناه داره ناراحت میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احتمالا این کارو کرده که انشاءالله بچسبه به جای ریشش. توکلت به خدا باشه
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
احتمالا خداروشکرمیچسبه برافامیل ما اونو اهن گذاشته بتونه غذابخ.ره تاوقتی که دندون اصلیش دربیاد
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
وقتی قراره چند روز دیگه بتراشه حتما میچسبه که اینکارو میکنه . ایشالا از چند روز دیگه میشه مثل اولش . و همه چی میخوره . فقط تو این چند روز مواظبش باش . برای سلامتیش 10تا صلوات میفرستم.
صلوات نذرکن الانم بفرست
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
تو این چند روز هم سعی کن غذاهای نرم بهش بدی که خیلی اذیت نشه . حتی میتونی سیب رو رنده کنی خیلی ریز بشه بهد بخوره . یا پسته و باوم رو رنده کن . صبح ها هم بهش نون نازک بده مثل لواش ولی خیلی کوچیک . ایشالا به حق پنج تن حالش زود خوب بشه و دیگه هیچ مشکلی پیش نیاد
انشاالله که خوب میشه. من اینو قبلا از دکتر زادمهر(فوتبالیسته ) شنیده بودم. که اگه ریشه سالم باشه دوباره تو لثه سفت میشه. تو تلویزیون گفت یکی از فوتبالیستا تو زمبن دوتا دندون جلوش ضربه خورد کنده شد. میگفت زود گذاشتم سرجاش !!
پسرم خورد زمین دندونش کامل کج شد و ریشش دیده میشد مامانم فوری برگردوند سرجاش دندونو گفت یه چند دقیقه نگه دار منم همین کارو کردم....خوشبختانه جوش کرد شب بود وجایی نمیتونستم ببرمش.....دندون بچه ها سریع جوش میکنه نگران نباش
گر می نخوری طعنه مزن مستان را... بنیاد مکن تو حیله و دستانرا **تو غره بدان مشو که می مینخوری... صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا (خیام)