2733
2739

من الان باردارم و درمورد مسایلی ناپختگی دارم و واقعا یه جاهای نمیدونم چه رفتاری کنم (وظایف من)و مهمتر ازین ،بقیه چجور باید با من رفتار کنن(حقوق من).

خصوصا مادرم که واقعا بزرگترین نعمت زندگیه منه و هیشکی جاشو نمیتونه بگیره.یاد حرفای گذشته ش میفتم که در زمان بارداری خیلی اذیت شده و یجورایی تنهایی کشیده غربت کشیده.و خیلی چیزایی که انتظار داره یه خانوم باردار.این رنجها باعث میشن که ما فطرت خودمونو بیشتر بشناسیم.درنتیجه ادمهارو با انتظارات و نیازهاشون کاملتر بشناسیم و نسل بعدی در ارامش بیشتری خواهند بود.

بنظرم هرکس رنج بخصوصی داره که ماموریت زندگیشه برا درک فطرت بشری.و در نتیجه رشد و تربیت نسل اینده در جهت رفتار متعادل.همیشه خوبی این نیس که وظیفه شناس باشیم ،بلکه باید حقوق خودمون و اینکه بقیه چه رفتاری در قبال ما باید داشته باشن هم بدونیم.و بین این دو تا تعادل ایجاد کنیم تا خوشبخت باشیم.

بگردید و رنجی که میبرید پیدا کنین و سعی کنین علتش رو بیابید چون اون رنج میخواد شمارو رشد بده و کاملتر کنه و فرزندان شمارو ایمن کنه.وقتی رشد کردید دیگه رنجی نیس.اما.گناه نکنین.چون مفهوم گناه اینه که شما دارید خلاف ماموریت تون حرکت میکنین.و این رنج شمارو دو چندان خواهد کرد.

یه مثال من از بچگی رنج قضاوت و تمسخر شدن رو کشیدم.خیلی زیاد.ولی محصولش این بود که من الان درک میکنم چقد قضاوت بد و اشتباهه و اینو به فرزندانم یاد خواهم داد. اما میتونست این رنج از من یه عقده ای هم بار بیاره که بقیه رو تمسخر میکنه ولی من گناه رو انتخاب نکردم.صبر و درک رو انتخاب کردم.عوضش،رها هستم الان.خیلیا حتی در خانوادم میبینم که همچنان درگیر قضاوتن و رنج میبرن ولی با شیوه ای که من انتخاب کردم هیچکس کنار من از هیچکس حرفی نمیزنه و این باعث ارامش زندگی منه 

کلا چرا میگن درد یا تجربه های تلخ بزرگ میکنع ادمو؟چون یاد میگیری تو سخت ترین شرایطتت چجور شکلت بدی ب خودت 

این یکی از جنبه های خوبش در گنار ازردنت

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

اول صبحی مغزم هنگ کرد🙄🙄

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی جالب بود.ممنون🌹🌹🌹🌹🌹🌹

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2728

منم دیگ دور‌ قضاوت دروغ غیبت تمسخرو خط کشیدم خودمو جای ادما میزاره بدتر ناراحت میشم

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡