2737
2734
عنوان

شوهرم با امروز۴روزه رفته دلم گرفته خیلی تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 65691 بازدید | 1389 پست
خب خداروشکر سنت کمه،بچه هم نداری،خونه هم داری و خانوادت هم پشتت هستن..پس غصه نخور عزیزم همه چیزو بسپ ...

انشالله

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
وای همتون چقد خوب ارومم کردین قبلش خودمو بالا پایین میکردم گریه میکردم نفسم میرفت...ولی هنوز هم قلبم ...

میدونی من شرایط مشابه شمارو داشتم توی بیست سالگی رفت و گورشو گم کرد اون روزا کارم گریه و زاری بود فقط،،الان میگم خاک تو سرم چرا من واسه ادم بی ارزشی اینقدر خودمو هلاک کردم که اصلا یادش هم نبود منو،،الان ی همسر خوب و مهربون دارم که مرده ومث بعضی ها ادای مرد بودن در میارن نیست و به کل حال اون روزام میخندم و خدارو شکر میکنم که با اون نکبت نیستم،،خدا گر زحکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری،،نماز شب خیلی ارومت میکنه گلم.

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم همینطور باشه دلم میخاد پشیمونیشو ببینم

منم احساساتیم دوستدارم جدابشم امادلم نمیادهرباربغلش میکنم یاباهاش حرف میزنم تودلم فقط میگم این همه کس تونیست نبایدباشه من اینومیدونم ک ازش دورباشم احساسم کم میشه بارهاشده وامتحان کردم توهم اگ دورباشی میتونی فراموش کنی من امسال زندگیمون رفته تو4سال باهاش دوست بودم رویه پاوایسادم گفتم همین ولی باورکن پشیمونم کاش هیچ وقت ازدواج نمیکردم 😞

مردارنهاروفقط برای کمرب پاین میخوان خرشون ک ازپل بگزره میشه همون پاچه گیرقبل

دلم میخوادکاربریم تعلیق کنن😬
2731

تواون روزمیبینی ک نابودبشه الانم میگ دوستدارم بابت خونه الکی میگه عشقش کشک 

حیف مازنهاک خودمونو قلبمونوب اینجورادمامی سپریم

دلم میخوادکاربریم تعلیق کنن😬
میدونی من شرایط مشابه شمارو داشتم توی بیست سالگی رفت و گورشو گم کرد اون روزا کارم گریه و زاری بود فق ...

مرسی عزیزم اون شوهرت دیگه بزنگشت

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
خجالت بکش.شرط می بندم عاصیش کردی

وا چرا؟برای اینکه میخاستم گواهی بگیرم؟مگه تو زندگیم بودی که قصاوت میکنی؟!

2738
مرسی عزیزم اون شوهرت دیگه بزنگشت

ی چندباری اومد سرراهم بعدش و کلی حرف ولی داداشم فهمید و وقتی جلوشو گرفت به داداشم گفته بود خواهرت دنبال منه،،خیلی پست بود با این حرف غرور داداشمو له کردو از اون به بعد تصمیم گرفتم واسه همچین ادم بی ارزشی قطری اشکی نریزم وحتی بهش فکرنکم،البته ما نامزد بودیم...و دیگه ندیدمش خداروشکر

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
وا چرا؟برای اینکه میخاستم گواهی بگیرم؟مگه تو زندگیم بودی که قصاوت میکنی؟!

از این که هنوز هیچی معلوم نیست رفتی ازش شکایت.بهت خونه دا ه رفتی مهریه و نفقه بگیری ولس اون بنده خدا می گه بیا با خوبی جدا شیم

از این که هنوز هیچی معلوم نیست رفتی ازش شکایت.بهت خونه دا ه رفتی مهریه و نفقه بگیری ولس اون بنده خدا ...

مگه تا اخر نخوندی که گفت خونه رو خالی کن

من خیلی تلاش کردم.ولی خودش نخاست و درخاست داد

عجب

بنظرم خیلی لوس بازیه

نذار حتی یک نفر در زندگیت احترامتو بشکنه مخصوصا وقتی چشم بقیه به توعه

بازم با مشاور صحبت کن پیش روانشناس برید 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
2706