2737
2739

دختر خاله من 7کا فالوور داره همه هم به خاطر فیسش فالوش میکنن 

کاش میشد عکسای بدون فیلترشو نشون بدم که اون بیچاره هایی که حسرت چهره دختر خالمو میخورن، اعتماد بنفسشون بره بالا 

همششششش فیلتره 😑

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

۹۵ درصد بلاگرا اگه گوشیشونو بگیرین هیچ آثار مثبتی در جامعه ندارن....قیاس نکنین خودتونو با کسایی که عمرشون برهنه شدنه

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۹۵ درصد بلاگرا اگه گوشیشونو بگیرین هیچ آثار مثبتی در جامعه ندارن....قیاس نکنین خودتونو با کسایی که ع ...

وااای عکس سیسی رو دیدم بدون آرایش

سیاااه بود اصلا ۱۸۰ درجه با آرایش میچرخه از للو تبدیل میشه ب هلو

همش الکیه منم یه نفرو میشناسم (خیلی نزدیکه بهم)  پیچش ۱۰ کاعه ،عکسایی که میزاره با خود واقعیش فرق داره ،دماغشو با فیلتتر کوچیک میکنه پوستشم که با فییلتر عین هلو میشه 😄😄😄😄

بدتر از عکساش حرفاییه که میزنه درصورتی که من میدونم چقد تو زندگی خودش عصبی و بداخلاقه

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2740
وااای عکس سیسی رو دیدم بدون آرایش سیاااه بود اصلا ۱۸۰ درجه با آرایش میچرخه از للو تبدیل میشه ب هلو

اینایکگفتین من نمیشناسم ونمیخامم بشناسمشون وقتی ندا یاسی ۲میلیون فالور داره ب این ممکلت و بهترشدنش امیدی نیس

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)