2737
2734
عنوان

مادر شوهرم رفته خونه بابام در نبود من ....

| مشاهده متن کامل بحث + 2718 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز خواستگاری اینقدر چاق نبود😂😂😂

واقعا مردم چه ایرادایی میگیرن!!!!

اصلا خوبه خجالت نکشید رفت این حرفو زد! 

اصلا خوبه حالشا داشته بره😐

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
2731

من ب مادرشوهرم گفتم ب عروس دیگت بگو جلوی شوهر من درست لباس بپوشه چون من اگ بلوز شلوارم بلوزم مناسبه ولی اون وثتی خم میشه خط ک ...نش معلوم بود

اونم رفته خونمون در غیاب من گفته دختر شما اینجوری گفته درحالیکه خودش کو....ش بزرگه و خودش بدتره درحالیکه خاله ش )خاله من(فقط نوک دماغش دیده میشه زیر چادر 

پاتریک:هرچی میکشم از سادگیمه...                                          باب اسفنجی:خب ساده نباش،راه راه باش🦓
میگفتن باسن دخترمون چاقه چون کله مادرشوهرش همش تو باسنشه، قشنگ قهوه ای میشد شیک و مجلسی

اون بی تربیت بوده اینطوری گفته دلیل نمیشه خونواده ایشون هم اینطوری صحبت کنن نمیشه که

زندگی زیباست
میگفتن باسن دخترمون چاقه چون کله مادرشوهرش همش تو باسنشه، قشنگ قهوه ای میشد شیک و مجلسی

😂😂😂😂

پاتریک:هرچی میکشم از سادگیمه...                                          باب اسفنجی:خب ساده نباش،راه راه باش🦓
2738

چه امشب مادر شوهرا بی ادب شدن😐🙄

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚
واقعا مردم چه ایرادایی میگیرن!!!! اصلا خوبه خجالت نکشید رفت این حرفو زد!  اصلا خوبه حالشا داش ...

نمیدونم به چی فکر میکنن

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
بنظر شما درسته؟؟ شوهرم نباید میزد تو دهنش؟؟

نه عزیزم شوهرت قصور به خرج میده کلا شوهرا در مقابل مادرشون قاصرن فقط در مقابل همسرشون قادرن... شما خودت میزدی تو دهنش عشقم

من ب مادرشوهرم گفتم ب عروس دیگت بگو جلوی شوهر من درست لباس بپوشه چون من اگ بلوز شلوارم بلوزم مناسبه ...

چه ک و ن تو ک و ن یشد نفهمیدم

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
شوهرت بابد بگه انقدر دوست دارم، کیف میکنم پاها و باسنش چاقه :))) بی‌شوخی به روی خودتون نیارید اص ...

من کمر باریک و شکمم تخته.اما رونام درشته.شوهرمم دوس داره.ولی خب ب مادرش چیزی نگفته بود راحبه کار اشتباهش

2706