2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم جوشات ب دلیل هورمون هستش و بعد از یه سنی میره البته اگه سنت کمه.‌‌..اما واسه جلو گیری ازش جوش ...

عزیزم توی سن جوش نیستم دیگه صابون زدم یه مدت خوب بودولی پوستموداغون کرد داشت بشدت چروک میشد

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
2731

من تا ۳ ۴ ماه پیش پوستشم داغون بود حتی مینشستم گریه میکردم یه عالمه شوینده صورت هم میخریدم که هنوز گوشه ی کمدمن  که بعد یه بار استفاده بیشتر جوش زدم الان صابون ان جی استفاده میکنم درسته که خشک میکنه اما بعدش یه آبرسان ب صورتت بزن البته من دلیل اصلی که جوشام کامل رفتن اینه که خیار+گلاب رو ریختم داخل مخلوط کن قشنگگگگ نرم که شد میریزم داخل قالب و میذارم توی فریزر شبا قبل خواب که صورتمو میشورم با صابون ان جی ی دونه از این یخا رو برمیدارم قشنننگگگگ میمالم همه جای صورتم یه ده دقیقه ام مینشینم تا خشک بشه بعدش راااحت میخوابم تا وقتی که بیدار شدم میشورم صورتمو و راااحت شدم واااقعاااا چربی پوستمو کنترل میکنه ولی  قبلش امتحان کن حساسیت نداشته باشی امیدوارم که پوستت خپب بشه عزیزم و این روش ب کارت بیاد

صابون اصلا استفاده نکن با ژل یا فوم صبح و شب بشور موهاتم سفت ببند رو صورتت نریزه روبالشیتم ی روز در ...

چه ژلی خوبه؟

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
عزیزم توی سن جوش نیستم دیگه صابون زدم یه مدت خوب بودولی پوستموداغون کرد داشت بشدت چروک میشد

چروک شدن پوستت ب دلیل استفاده زیاد از حد از صابون بوده و مرطوب نکردنش صابون تریاک پوستو خشک نمیکنه تازه جلو گیری از پیری پوستم داره من صورتم داغون بود شبیه ته دیگ عدس پلو بودم😂جوشام با صابون رفت خیلیم دکتر رفتم ب نظرم هیچ راهی ب جز صابون نداره 

2738
چروک شدن پوستت ب دلیل استفاده زیاد از حد از صابون بوده و مرطوب نکردنش صابون تریاک پوستو خشک نمیکنه ت ...

عزیزم مرطوب کننده استفاده میکردم

چه ژلی خوبه؟

من خودم با اینکه صورتم تا حدودی چرب ژل شستشوی درمالیفت مخصوص پوست خشک استفاده میکنم

پوست صورت با شوینده خشن بشوری بیشتر جوش میریزه بیرون چروک و حساس میشه( لااقل برای من اینطوریه)

شوینده ملایم استفاده کن اما مرتب روزی دوبار

صابون به هیچ وجه استفاده نکن 

البته جوش شیرینم مصرف میکنم اونم خیلی موثر بوده البته قبلا تست حساسیت انجام بده...با اینکه ی سری میگ ...

عزیزم یعنی هرروزاستفاده نمیکنی؟

عزیزم یعنی هرروزاستفاده نمیکنی؟

صبحا صورتمو با اب خالی میشستم وقتایی ک ارایش داشتم با پد پاک میکردم و بعد صورتمو با صابون میشستم تقریبا سه روز یکبار ...جوش شیرینم دو هفته یکبار ب مدت ده دقیقه بیشتر نزار ک پوستتو خشک نکنه و خشکه نزنه

2706