2733
2734
عنوان

مجردا بیاین،چله ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 7358 بازدید | 19 پست
این همه پسر جوان که به روش های مختلفی فوت کردن، خب جفت اینا، بی شوهر میمونه دیگه، پس با چله گرفتن چی ...

عزیزم اون پسرا که شما فرمودین برای نسل قبل هست،طبق آمار بروز مرکز آمار ایران در حال حاضر به ازای هر دختر مجرد در سن ازدواج دو پسر مجرد در سن ازدواج وجود دارد و هر سال این آمار بدتر میشه.

دلیلش هم اینه که بهداشت بیشتر شده و پسرا کمتر میمیرن(نوزادان پسر از نوزادان دختر ضعیفترن و زودتر فوت میکردن تو نسل‌های قبل)

با روشهای جدید میشه راحتتر جنسیت رو تشخیص داد و متاسفانه بعضی از خانواده ها وقتی میفهمم بچه دختره سقط میکنن

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا شاید یک ساعت طول بکشه،الان که همه روزی شش هفت ساعت نت هستن یا کارای بیهوده میکنن،یک ساعت تایمی ن ...

بستگی به زندگی و تفکرات هرفردی داره ی نفر مجرد داره از زندگی لذت میبره ی نفر متاهل انگار افسرده است کلا تو هر شرایطی بزار حالت خوب باشه خودت بساز خوشی رو ن وابسته ب کسی اونوقته ک اعتماد ب نفس داری و اتفاقات خوب میان سراغت

درخودش پیروزے را دیده بود                                                                          براے همین اصرار بہ بازے داشت
بستگی به زندگی و تفکرات هرفردی داره ی نفر مجرد داره از زندگی لذت میبره ی نفر متاهل انگار افسرده است ...

اعتماد به نفس یکی از کلیدهای جذب رحمت الهی هست.

اما موقعیت رو هم اضافه کنید،اینکه تو چه نوع خانواده ای با چه تفکراتی زندگی می‌کنی خیلی مهم هست.

مادر و پدر هر نوع تفکری داشته باشن نمیشه عوض کرد، و درسته که مجردی راحتی و لذتهای خاص خودشو داره، اما اگه خانواده سنتی باشن سر خیلی چیزا نمیشه استقلال و راحتی رو تجربه کرد و یه جورایی مجردی طولانی یعنی مدت طولانی تری با تفکر یه نفر دیگه زندگی کردن، 

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن
2731
اعتماد به نفس یکی از کلیدهای جذب رحمت الهی هست. اما موقعیت رو هم اضافه کنید،اینکه تو چه نوع خانو ...

درسته خیلیا تو مجردی محدودن ولی نباید بخاطر فرار از محدودیت ها همه زندگیشون فکر ب ازدواج باشه چون تصمیم گیریشون قطعا درست نیست .

متاهل محدود هم کم نداریم

درکل ازدواج علاوه بر اینکه با دید باز وسنجیده باید صورت بگیره ی مقداری هم شانسیه.

درخودش پیروزے را دیده بود                                                                          براے همین اصرار بہ بازے داشت