2733
2739
خوب شما کارت این هست من خودم شاغلم اگه بخوام به کارای خونه برسم باید دل از گوشی بکنم.در هر صورت خسته ...

شما بودی اعتقادت اینه دختر ارزشش ب بکارتشه تو ایران ولی باید بره سرکار تو گرما و سرما پولشم پس انداز برای زندگی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب شما کارت این هست من خودم شاغلم اگه بخوام به کارای خونه برسم باید دل از گوشی بکنم.در هر صورت خسته ...

نه من ناخنکارم و تتو کار . 

پیجم هم همیشه باید ابدیت باشه

ازاستوری ها گرفته تا نمونه کارهای مشتری 

گاهی میگم ادمین بگیرم 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
2731
مگه میشه نیاورد برا خودمون هم که خرج کنیم انگار ی وظیفه  شوهرمون رو کمتر کردیم

بعنی هم میری سرکار هم پولتو میاری تو زندگی چون. شوهرت نمیتونه عالی تامین کنه هم باردار شدی و شیر دادی هم کارای خونه رو دوشته؟ خب نقش شوهرت چیه پس

یعنی عمده کارای خونه رو دوشته؟

شباخونتوتمیزکنی خیلی خوبه،هرروز واسه یه کاری بزار جاروکردن وگرذگیری شستن حمام ودستشویی شستن لباس،مرت ...

مرسی.. دختر خوب🤩😍🥰

بخند وقتی میخندی میگم غصه رو بی خیالش😍⚘😍❤🥰
2738
وقتی خونه باشه کم و بیش کمک می کنه

خوبه ولی تو زندگی سعی کنید مثل بعضی خانم ها نباشید که چون بیرون کار میکنن همه کارهای خونه رو هم تنهایی انجام میدن چون فکر میکنن یه جورایی همسرشون بهشون لطف کرده که اجازه داده بیرون از خونه کار کنن چون این از لحن بعضی کاربرها مشخصه.

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
شما بودی اعتقادت اینه دختر ارزشش ب بکارتشه تو ایران ولی باید بره سرکار تو گرما و سرما پولشم پس انداز ...

نه عزیزم من نبودم 

کلا من خودن اعتقاد دارم اگ دختر مسری همدیگه رو بخوان حتی اگ یک دست و یک پاهم نداشته باشن مهم نیست فقط به هم برسن 

بکارت ک دیگ جای خود داره یه تیکه غشا هس اگ پسری با این موضوع مشکل نداشته باشه خیلیم خوبه 

مرد تو گرما سرما کار کنه ولی زن نه چون وظیفه ای نداره 

صدای باران زیباترین ترانه ی خداست....
شما بودی اعتقادت اینه دختر ارزشش ب بکارتشه تو ایران ولی باید بره سرکار تو گرما و سرما پولشم پس انداز ...

این حرف شما بود اصلا موضوع تاپیک چیز دیگه ایی بود 

دختر ۱۶ ساله میگه برم شمال با دوست پسر ؟ منم میگم نه نرو چون پسر لذتشو میبزه بعدش تورو رها میکنه اصلا حرفی از بکارت نزدم چرا موضوع کار کردنو با بکارت قاطی میکنی؟

بعدش ما مسلمان هستیم چطور راحت حرف از رابطه نامشروع میزنی؟ من خودم به اختیار خودم میرم سر کار و پولامو پس انداز میکنم

گناه من سادگی بود .
این حرف شما بود اصلا موضوع تاپیک چیز دیگه ایی بود  دختر ۱۶ ساله میگه برم شمال با دوست پسر ؟ من ...

خودت گفتی تو گرما و سرما کار میکنی چون شوهرت نمیتونه عالی تامین کنه و خرج خانوادش میکنه 

اگه مسلمونی شوهرت وظیفه داره مهریه و نفقه و شیربها هم بده چه جوریه اینارو نمیبینی

بعنی هم میری سرکار هم پولتو میاری تو زندگی چون. شوهرت نمیتونه عالی تامین کنه هم باردار شدی و شیر داد ...

میدونی تویی ک میزنی تو سر زنای شاغل

چقد زنهای خونه دار تحت ظلم و ستم هستن؟

زندگی بالا پایین داره مملکت ما موقع طلاق ب زن هیچ حقی نمیده اگه پولی نداسته باشی مجبوری با همه بد و خوب شوهرت بسوزی بسازی

اینا رو میدونی و زنای شاغلو میکوبی

دیبای سابق عضویت اردیبهشت ۸۹
خودت گفتی تو گرما و سرما کار میکنی چون شوهرت نمیتونه عالی تامین کنه و خرج خانوادش میکنه  اگه م ...

خوب اینا دلیل نمیشه که وقتی یه دختر ازدواج نکرده بره با دوست پسرش شمال اصلا ربطی نداره

بله شوهر باید تامین کنه

گناه من سادگی بود .
2706