2733
2739
عنوان

کسی تازگی تو بیمارستان بهمن زایمان کرده؟؟؟با دکتر محسن معینی

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 50 پست
راستى اگه بى حسى میخواین زایمانتون و بندازین سه شنبه یا شنبه که دکتر بیهوشى دکتر پیریایى باسه خیلى عالیه من اصلا اصلا سردرد و کمر درد نداشتم از اولشو ندارم
آورده دنیا یه دونه / اون یه دونه پیشه منه/ خدا فرشته هاشوکه / نمیسپره دست همه (به لطف خدا مامى الانى) CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه بامن خیلى را میمودم من خودم زایمانم و انداختم 3 روز جلو حتى . سه شنبه صب زایمان داشت منو ظهر سز کردم
آورده دنیا یه دونه / اون یه دونه پیشه منه/ خدا فرشته هاشوکه / نمیسپره دست همه (به لطف خدا مامى الانى) CafeMom Tickers
بیمارستان بد نبود نه عالى بود نه بد فکر کنم مهراد بهتر باشه چون اینجا خیللى شلوغ بود من از اتاق عملشو دکتر خودمو دکتر بیهوشى خیلى راضى بودم
آره خودش گفت من چرن زایمانم وقتشو جمعه داده بوده خودم یکشنبه رفتم گفتم سه شنبه میخوام وقتاى صبش پر بود گفت ظهر وقت دارم میخواى گفتم اکى