2733
2739

بچه ها من خودم هم شقاق دارم هم هموریئد وااای خیلی درد بدی یه مدت افتضاح بود حالم بد بود یعنی از خونه بیرون نمیرفتم به خودم قول دادم بهتر شدم بیام بگم چه چیزایی استفاده کردم شاید به شماها هم کمکی بشه من روغن کوهان شتر گرفتم روزی دوبار یه بار صبح یه بار شب استفاده میکردم عالی بود  وسط روزم یه بار پماد کالاندولا رو میزدم وموقع دستشویی حتما پشتمه چرب میکردم که راحت باشم یا با روغن زیتون یا روغن شتر مرغ یا وازلین فرقی نمیکنه چرب کنید که راحت باشید بعداز دستشویی هم تو لگن آب گرم میشستم خیلی کمک کننده بود  وبعداز دستشویی هم حتما خودم خشک میکردم و سشوار میگرفتم که خشک خشک بشه الان دوهفته بود اینا رو استفاده میکردم خداروشکر بهتر شدم سعی میکنم همیشه استفاده کنم که دوباره عود نکنه من اینقدر حالم بد بود میخواستم برم برای عمل اما با انجام این کارا بهتر شدم امیدوارم اگر خوب شدید دعام کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگید دلیل همورویید چیه؟

چجوری پیشگیری کنیم؟

و درمانش چیه؟

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
2728
شقاق باید زیر نظر دکتر شیاف مصرف کنه تا خوب بشه  این روش ها ممکنه عفونت بیاره

اووو کلی دکتر رفتم اینم طب سنتی از دکتر گیاهی پرسیدم هیچ مشکلی نداره اگر عفونت کنه که متوجه میشم 

میشه بگید دلیل همورویید چیه؟ چجوری پیشگیری کنیم؟ و درمانش چیه؟

دلیلش یبوست معمولا  نباید بذاریم یبوست بشیم اگر یبوست بشیم به خاطر فشار زیاد بعداز یه مدت دچار بیرون زدگی وشقاق میشیم 

دلیلش یبوست معمولا  نباید بذاریم یبوست بشیم اگر یبوست بشیم به خاطر فشار زیاد بعداز یه مدت دچار ...

چ بد

مرسی

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"