2737
2739
اون لباسایی که دوست دارم با موهای باز و ازادانه میرم یه کافه صبحونه میخورم😁

قیمتشو به تومان تبدیل کنی خوردنت نمیاد که 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا میرم لب دریا یا همون ساحل و خوش گذرونی و ...

میتونم رویاهام رو بدست بیارم !

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
اره واقعا  من خیلی ایرانو دوس دارم در هر شرایطی من فقط فرهنگ ایرانو میپسندم

ما خیلی خوبیم فقط نیمه ی پر لیوان رو نمیبینیم 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2731

همه مانتو و شالامو میندازم اشغالی 😁

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2740
قیمتشو به تومان تبدیل کنی خوردنت نمیاد که 

بیا فرض کنیم زدحالی وجود نداره و میتونی لذت ببری😂

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
2706