2733
2734
من اولین اصلاح پدرم در اومد بسکه اشک اومد از چشام😂

مال منم همینطور خودکار می اومد. بعد ارایشگره میگفت چرا گریه میکنی عزیزم😐

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرایشگر من اصلاح اول گفت پوست خیار و لیمو تازه بزن صورتت که جوش نزنه من زدم واسم تاثیر داشت جوشم نزدم

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
من اولین اصلاح پدرم در اومد بسکه اشک اومد از چشام😂

من جیغ می زدم از درد😂😂😂😂

مامانم هم با بی رحمی به کارش ادامه می داد😂

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2731

من  قبلش پاکسازی و بخور داد برام...بعد با شمع اصلاحش کرد...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
بهترین روش اصلاح با این تیغای کوچولوعه جوش کمتر میزنی نسبت به بقیه روشا قبلش پوستتو کامل بشور تونر ب ...

اولین بارشه شاید از اونایی باشه ک تیغ موهاشو ضخیم تر میکنه 

من زدم فایده نداشت

منم یبار اصلاح کردم،بعدش جوش زدم دیگه  نکردم 

ارزش نداره به خاطر مو پوستم خراب شه،بعد موی صورت معمولا کم و نازکه

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
2738
منم یبار اصلاح کردم،بعدش جوش زدم دیگه  نکردم  ارزش نداره به خاطر مو پوستم خراب شه،بعد موی ...

با شمع ک اصلاح کردم جوش زد دیگه مجبور شدم برم سمت تیغ

واقعا نون دلتون و میخورین ! اگه فکر کردین جایی دل کسیو شکوندین بی جواب میمونه کافیه ۱ سال صبر کنین ببینین همون بلا سر خودتون میاد...حتی بدتر:) 
مال منم همینطور خودکار می اومد. بعد ارایشگره میگفت چرا گریه میکنی عزیزم😐

فک کنم بیستا دستمال خیس شد😂

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
من جیغ می زدم از درد😂😂😂😂 مامانم هم با بی رحمی به کارش ادامه می داد😂

🤣😂من سیبیلام اولین بار ک برداشتم فقط گریه میکردم آبجیم برداشت اونم با من داشت گریه میکرد😐🤣

تیکر عروسیم😍🤪🙂برام دعا کنید😚💗
من جیغ می زدم از درد😂😂😂😂 مامانم هم با بی رحمی به کارش ادامه می داد😂

😂😂😂😂

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛