2733
2734
عنوان

لباسای سیسمونی نی‌نی مو بشورم یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 133 بازدید | 16 پست
با آب خالی بنظرتون بشورم کافیه؟ یا صابون بزنم؟

والله انقد تو کمد موندن که اگه میکروبی ویروسی چیزی باشه از بین رفته میمونه فقط خاکی که تو مغازه شاید روش نشسته باشه که با اب خالی میره دیگ

من کلا هر لباسی واسه خودم ودخترم بگیرم اول باید با آب سرد بدون مایع لباسشویی بشورم بعد تنمون میکنم چون به شدتت پوستم حساسه اوجوری بپوشم قرمز میشه و میخاره حتی تو مغاره لباسی پرو کنم پوستم قرمز میشه پوست نوزادهم خیلی ظریفه حتما لباسارو بشور 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.