2737
2734
اولش که من خوندم هم همینجوری به نظرم اومد ولی بیشترکه خوندم فهمیدم مثل زندگی دوستمه .البته بااین تفا ...

چندجا سوتی داده بود مچشو گرفتن حتی اسکرین گذاشتن اما درست پاسخگو نبود عکس هم خواستن بهانه اورد

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
تا کجا خوندی؟

متوجه شدم دیگه ممنون😘😘

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تا اونجا که دعوا شده و چاقو کشا فرار کردن بعد بچه این مرده بود؟بعد چیشد رفت شوهرش چی گفت؟

اره مرد دکترم گف بچه دار نمیششی شوهرشم اینو اروم میکرد بعدم تو کربلا فهمید حاملس دکتر گف چار دسته سقط کن نکرد بعدا بچش دوقلو از اب دراومد دوتا دختر

میشه برای سلامتی خانوادم صلوات بفرستی 🙏 فرستادی لایکم کن 🥰
چندجا سوتی داده بود مچشو گرفتن حتی اسکرین گذاشتن اما درست پاسخگو نبود عکس هم خواستن بهانه اورد

نمیدونم چی بگم .هم باورم میشه چون شبیه زندگی دوستمه هم باورم نمیشه چون گفت ازهمسرم بایداجازه بگیرم واسه عکس 😶

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
😂😂 اره منم ضدحال اینجوری خوردم قبلا ، خودشون میخونن بعد گزارش میزنن، به نظرم اتفاقا داستان های این ...

حالا اصن فرض کنیم استارتر داره دروغ میگه

داستانش الکیه

خب گزارش چرا میزنی وقتی قوانین سایت رو زیر پا نذاشته

فک کن داری یه داستان تو مجله میخونی 

شدن مسئول صحت سنجی مطالب سایت

Having fun while stuck in life
همسر آقای طلبه همون حاج آقاس ک سارا میگف

حاج آقا و سارا نمیشناسم ولی تاپیکهای همسر آقای طلبه را دنبال میکردم آخرش گند زد لعنتی خدا ازش نگذره 🙄😏🤐

2740
نمیدونم چی بگم .هم باورم میشه چون شبیه زندگی دوستمه هم باورم نمیشه چون گفت ازهمسرم بایداجازه بگیرم و ...

یه جا میگفت هنوز لباس نگرفتم یه جا میگفت لباس دادم‌دوختن براش نمیشد که بچم بدون لباس بمونه

و سوتی های دیگه که‌کاراگاه های همیشه در صحنه با اسکرین مچشو گرفتن 🤣

حالا اصن فرض کنیم استارتر داره دروغ میگه داستانش الکیه خب گزارش چرا میزنی وقتی قوانین سایت رو زیر ...

اره منم مخالفم تا زمانی که قوانین سایت رو زیر پا گذاشتن گزارش اشتباهه، مخصوصا که تاپیک باز بود و خیلیا اومدن گفتن که دروغه و... خب بذارین بقیه هم بخونن اونام خودشون قضاوت کنن، نه که بترکونیدش

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
یه جا میگفت هنوز لباس نگرفتم یه جا میگفت لباس دادم‌دوختن براش نمیشد که بچم بدون لباس بمونه و سوتی ه ...

😅خداکنه دروغ بوده باشه .چون واقعاسخته 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
نگران سختیش نباش آخرش دوقلو از اب دراومدن🤐🙄🤣

😂میگم که سخته .من تویه دونه موندم .دوقلوکه دیگه سختی بیشترداره 

😂میگم که سخته .من تویه دونه موندم .دوقلوکه دیگه سختی بیشترداره 

این کاربر کلا علاقه به گفتن اینکه دو قلو دارم داشت و همش اسمهای مذهبی میگذاشت و پای ائمه و خدا و پیامبر را وسط می کشید 

اره منم مخالفم تا زمانی که قوانین سایت رو زیر پا گذاشتن گزارش اشتباهه، مخصوصا که تاپیک باز بود و خیل ...

سیستم سایت طوریه ک وقتی یه پست یا تاپیک یه تعداد مشخصی گزارش بخوره بصورت خودکار حذف میشه 

برا زمانی مفیده که احیانا اگر نی نی یار ها انلاین نبودن و کسی تاپیک مورد دار زد یا فحاشی کرد یا چیزی کاربرا گزارش بدن تاپیک موقتا تعطیل بشه تا بعد نی نی یار ها بیان بهش رسیدگی کنن

حالا یه سره از این داستان سو استفاده میکنن هر تاپیکی که خوششون نیاد و احتمال بدن دروغه یا به استارترش شک داشته باشن برمیدارن گزارش میزنن تعطیل میشه

Having fun while stuck in life
2706