2733
2734
عنوان

شما حاضرید با یکی که از خودتون بالاتره ازدواج کنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1194 بازدید | 50 پست
خواستگار خواهرم پزشک عمومی هست و خواهرم فوق دیپلم  حسابداری داره و تو یه شرکت با حقوق 4 میلیون ...

من مثل خواهر شمام اما من لیسانس بودم اشنا شدم ارشد میخونم من همسرم و تشویق کردم بعد ازدواج واسه تخصص میخونه الان عمومی که اصلا بدرد نمیخوره درامدم نداره ضمن اینکه اکثرا اقایون پزشک تمایل ازدواج با پزشک و ندارن با هم کنار نمیان 

خواستگار خواهرم پزشک عمومی هست و خواهرم فوق دیپلم  حسابداری داره و تو یه شرکت با حقوق 4 میلیون ...

خواهرت خیلی خوشکله ؟

یا خانوادتون پولدارن ؟

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب عموما مرد باید بالاتر باشه بنظرم خوبه 

ولی بشخصه با زنی ک ازم بالاتر باشه ازدواج نمیکردم

درخواست دوستی ⛔وقتے زنے حسـادت نڪردو دیگہ گیـر نـدادخـوشحـال نبـاش بـدون دیگہ تـو دلـش جـایے نـدارے
بنظرم مرد اگه بالاتر باشه مشکل نداره خودم واسم مهم بود این قضیه اما خانم اگه بالاتر باشه معمولا میزن ...

مگه چکارست؟

لحظاتی هستند که بدن انسان در هر حالتی که باشد ، روحش زانو زده است...

آدم باشه.واقعا بچه ننه نباشه.مرد مستقلی باشه خودش تصمیم بگیره برای خودش نه خانوادش براش تصمیم بگیرن.آدمی باشه که نداشته هام رو به رخم نکشه.خودشو بالاتر از من ندونه.

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش غم مهمان همیشگی من نبود،کاش زندگیم  فقط با خیالت طی نمیشد
2740

من همسرم خودش از لحاظ مالی از من بالاتر بود ولی خانواده من وضعشون از خانواده اون بالاتر مدرک جفتمون یکی ولی از نظر شغلی اون خیییلی بالاتر از من بود ومن راضیم چون خیلی ب خانواده م از نظر شغلی کمک کرد و الان هم خداروشکر برادرام و شوهر خواهرم موفق هستن و اینا رو همش میگن مدیون همسر من هستن 🙈

پسره دانشگاه ازاد نجف اباد پزشکی خونده . خواهر خودم دانشگاه ازاد فوق دیپلم داره . یکی از اشنایان دور ...

البته اقا هم موقعیت خوبی نداره دانشگاه ازاد اونم نجف اباد پزشکی اینده خارج از کشور که نداره تخصص هم بخونه بازم اینده خارج از کشور نداره پس فقط تو ایران هست بنظرم بگو تازه خواهرت بیشتر فکر بکنه عمومی اونم تو اون دانشگاه اصلا خوب نیست البته خواهرت میتونه ادامه تحصیل بده 

من 18 سال پیش ازدواج کردم پدرشوهرم وضع مالی خیلی خوبی داره وشوهرم تک فرزنده و همچنین من 

با وجود ثروت زیاد حاضر نیست برای پسرش خونه بخره ما 18 ساله طبقه پایین خونشون زندگی میکنیم و حق بازسازی هم نداریم خودشو میکشه میخواد به میراث  فرهنکی بده 😂😂😂

تا اینکه بابام عصبانی شد برای من خونه خرید که دیگه کافیه برو خونه خودت انشاالله بعد عید میرم 

عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم
البته اقا هم موقعیت خوبی نداره دانشگاه ازاد اونم نجف اباد پزشکی اینده خارج از کشور که نداره تخصص هم ...

والا خواهر کلا پزشکی آینده ای برای خارج از کشور نداره

همسر من دانشگاه تهران خونده ولی باز مهاجرت با پزشکی عملا غیر ممکنه

اخه بحث ازدواج یه پزشک عمومی با دختری که فوق دیپلم دانشگاه ازاد داره

ببین اگر بخوایی بری دانشگاه های خاارج از کشور تحصیل کنی هیچ کس نمیگه این مدرکش آزاده یا سراسری چون اصلا مهم نیس پس نیازی نبود به مدرک خواهرت اشاره کنی که مثلا چیزی نیس دوم اینکه عزیزم حقوق خواهرت نسبتا خوبه و میتونه از پس هزینه های خودش بربیاد شاید تحصیلات آنچنانی نداره که به نظرم مهم نیست شعور مهمتره ولی کار نیکنه اگر خواهرتون بیکار بود و اینا باز یه چیزی و سوم اینکه خواستگارتون از همه اینچیزها خبر داشته که اومده خواستگاری پس نیازی به غصه خوردن نیست اگر آدم درست حسابی هست شناختش چه اشکالی داره شاید خواهرتون هم تشویق کرد به ادامه تحصیل