2733
2734
به نظر ما خانوما که اقایون موجودات خود خواه،خنگ و بیشعوری هستن. حالا کاش یه بابا سایتی بود ما میرفت ...

لونوقت میشد لو لو سایت

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ولی این حرف شما یکجور مانیفست صادر کردن هست. معلومه که کلی مرد خوب هست که باعث آرامش همسرانشو ...

دقیقا ، تازه تو یه کامنت الان گفتم تو هر دعوا و مشکلی دو نفر وجود داره میشه یه نفر خوب و کامل باشه طرف مقابل فقط بد باشه؟!

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
ببخشید ولی این حرف شما یکجور مانیفست صادر کردن هست. معلومه که کلی مرد خوب هست که باعث آرامش همسرانشو ...

باور کن نیس

ینی زندگی همینه ها،پستی و بلندی داره

ولی صبوری کردن سخته

2728
من میگم زن تا بدی نبینه از طرف مردش تا اخر عمر عاشق و پیرو شوهرشه.ولی نمیزارن که

عشق دو طرفس.نمیشه نقش خانومارو نادیده گرفت و همه چی رو انداخت گردن اقایون به تنهایی.

بعضی وقتا هردو خوبن فقط تفاوت تیپ شخصیتی باعث میشه همو درک نمیکنن و اختلاف و دلسردی به وجود میاد.

ولی در ایران اکثریت شروع اختلاف سر اقایون هست به نظر من که اونم بخاطر تربیت نادرست اونا از بچگی هست.

اینکه به پسر بچه ها القا کردن اول خانوادت مخصوصا مادرت،بعد خودت،زنتم شد شد ،نشد مهم نیست براش کاری بکنی چون داره نون مفت میخوره تو خونت.

من و خدا💫
تو زندگی کسی نیسی گلم زندگی من عالی ترین زندگی روزگاره از بیرون حتی دید مادرم

از بعضیا خبر دارم واقعا 

ولی خب حرف شما هم در مورد افرادی صدق می‌کنه 

در هر صورت مرد خوب هم وجود داره 

2740
تو زندگی کسی نیسی گلم زندگی من عالی ترین زندگی روزگاره از بیرون حتی دید مادرم

زندگی خودمون رو که میبینیم

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز