2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناموسا هرکی عکسشونو دید و الان کامنت منو میبینه ریپ بزنه بگ چ شکلی بودن😑

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2731
حالا به کسی نگو تو پر بازدیدا یه تاپیک هست میگه چت منو مامانم  حس میکنم ساختگیه🙄

توهم به کسی نگو ... تو پربازدیدا تاپیکی که عکس چت خودشو خاستگارشو گذاشته ... به نظرم ساختگیه ... اخه مگه میشه دونفر خیلی عادی کلمه مختلطو بگن مختل .... درحالی که اون شهرستان زندگی کرده ... اون تهران ..😳

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
2738
توهم به کسی نگو ... تو پربازدیدا تاپیکی که عکس چت خودشو خاستگارشو گذاشته ... به نظرم ساختگیه ... اخه ...

تازه جهیزیه هم میگن جهیزه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
توهم به کسی نگو ... تو پربازدیدا تاپیکی که عکس چت خودشو خاستگارشو گذاشته ... به نظرم ساختگیه ... اخه ...

آره میشع

چون بنظرم دختره خیلی حس میکنه پسره ازش سره

سعی میکنه حرف زدنشم مصه اون باشه ک کم نیاره

🥀
تازه جهیزیه هم میگن جهیزه 

اره دیدم ... پس صد درصد ساختگیه... نمیشه دوتا ادم با دوتا فرهنگ و لهجه مختلفه ... دو تا کلمه رو یه مدل دیگه تلفظ کنن که 😂

آره میشع چون بنظرم دختره خیلی حس میکنه پسره ازش سره سعی میکنه حرف زدنشم مصه اون باشه ک کم نیاره

اینجوری هم میشع نگاه کرد ... ولی من نظرم رو اینه که ساختگیه