2737
2734
اون یه بار شکست عشقی بدی خورده و بعدشم با دخترای ناجور آشنا شده.خودش خیلی مذهبی بود ولی انگار بدعادت ...

ی ادم اگ بخوادت هرچقدددم بهم نخوریت باز ی دلیلی برا موندن پیدا میکنه. ی ادمم اگ‌نخوادت خودتو براش بکشی بازم ب چشمش نمیای. ببین باید غرورت خورد شه تا بتونی ازش بگذری برو دوباره حرف دلتو بهش بزن بگو اینقد بهونه نیار منو نمیخوای؟اگ گفت ن .بشین کلییی گریه کن خودتو خالی کن بعدش دیگ ب خودت بیا .اولش سخته بعد عادت میکنی

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
اول اینکه به خاطر پایان نامش باید میرفت یه شهر دیگه و سه ماهی نبود اینجا از اونطرفم میگفت نمیدونم بر ...

پس برای وقت گذرونی بودی 

بیخیال 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من تاپیکای قبلتو خوندم. اون پسر دمدمی مزاج بوده. درست مثل نامزد من. یه بار میگفت دوست دارم ی ب ...

چجوری فراموشش کردی؟و کنار اومدی؟من هرشب خوابشو میبینم و از خواب میپرم.حدود یه هفتست کات کردیم همش با خودم‌تصور میکنم هفته پیش این موقع داشتم‌چی بهش میگفتم چیکار می‌کردیم

خیرسرم فکر کردم و انتخابش کردم☹بعد از چندسال وابسطه شدم ولی با تمام تصوراتم فرق داشت

بنظرم نگران نباش.

حس بهتر نسبت ب آدم بهتر پیدا میشه.

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2728
نمیدونم عشق بود یا نه ولی اون لحظه که داخل ماشین نشسته بود و برای اولین بار از نزدیک دیدمش و بهم لبخ ...

فک نکنم عشق باشه 

از نظر من این رفتارا برای نرم کردن دل دختراس تا خواسته دلشون رو انجام بدن و برن

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
ی ادم اگ بخوادت هرچقدددم بهم نخوریت باز ی دلیلی برا موندن پیدا میکنه. ی ادمم اگ‌نخوادت خودتو براش بک ...

این مرحله رو گذروندم کلی التماسش کردم‌بیاد همو ببینید.همو دیدیم عین دوتا دوست خیلی هم خوش گذشت و این‌که درسته من التماسش کردم ولی فرداش خودش اصرار داشت بیاد همو ببینیم .بعدم اومدم خونه کلی پیام‌تشکر و این‌که امروز همه چی خوب بود؟تازه چندساعت آف شدم کلی نگرانم شد.باهم یه عالمه چت دوستانه کردیم و آخرسرم گفت ببین دیگه بیا واقعا بریم و منو هیچوقت دیگه نمیبینی  و نمیخوامم‌پیامی باشه پس بهش احترام بزار.تولدمم تبریک گفت و گفت مراقب خودت باش و خداحافظی کرد.راستش من اونروز هم التماسش نکردم بمونه😞نمیدونم اگه التماس میکردم نتیجش چی میشد شاید میموند.شایدم چون میدونستم نمیمونه التماسش نکردم.براهمین از دست خودم ناراحتم

فک نکنم عشق باشه  از نظر من این رفتارا برای نرم کردن دل دختراس تا خواسته دلشون رو انجام بدن و ...

آره بابا

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
این مرحله رو گذروندم کلی التماسش کردم‌بیاد همو ببینید.همو دیدیم عین دوتا دوست خیلی هم خوش گذشت و این ...

دقیقا ی چیزایی تو مایع های عشق منه. ببین منم ی روز گوشیم خاموس بود بقران میخواسته سکته کنه رفیقم گفت دستشو گرفته رو قلبش و رنگش پریده وقتی بهش گفتم تورو نیست. میومد میگفت دردت بجووونم کجا بودی. بعد استوری غمگین میزاره. از ی طرفم سرد بود و بهونه. ولی من فهمیدم باید تموم شه رفتم بهش پیام دادم جواب نداد.اومدم تمام بدیاشو نوشتم تمام اشکامو نوشتم تو ی کاغذ بعدش گفتم باید فراموشش کنم عکسامونو چتا و همه رو پاک کردم.الانم حالم روال نی ولی میگدره ببین اگ منتظرش باشی فقط داغون میشی ب خودت ارزش بده دختر. اینقدد ادمای خوب و بهتر سرراهت قرار میگیره خیالت راحت

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2738
دقیقا ی چیزایی تو مایع های عشق منه. ببین منم ی روز گوشیم خاموس بود بقران میخواسته سکته کنه رفیقم گفت ...

☹اره اینو که مطمئنم بهتر از اون میاد ولی همش ناراحتم که چرا دیدمش التماسش نکردم که بمونه و دلیل نیاوردم.اخه از گیر دادن و کش دادن یه بحث بدش میومد.نمیدونم کار درستی کردم بهش نگفتم بمونه یا نه.اخه بهشم توی چت گفتم بیا وقتی مدرکتو گرفتی و برگشتی اگه بازم‌حسی بود رل بزنیم گفت نمیشه که چشم انتظار بود اصلا شاید من رل زدم تا اونموقع.ولی خب حضوری بهش میگفتم شاید فرق میکرد☹

از یه نفر خیلی خوشم میومد یه نگاه های معنی دار هم رد و بدل شد بینمون ولی چون بهترین دوستش یعنی برادر شوهر من قصد داشته بود بیاد خواستگاری من .اون ازدواج کرد بعدشم قسمت من به شوهرم بود که البته الان ۸ ماهه قهرم باهاش .حسای خیلی خوبی هم ازش گرفتم از شوهرم کلا دوسش دارم با اینکه عشقی بهش نداشتم

چی میشه ۱۰ تاصلوات برام بفرستین خواهش میکنم التماس میکنم برای حل مشکلم 
اره بابا  بالاخره یه ادم موندنی میاد تو زندگیت که همه ی ناکامی هات رو از بین میبره، جوری که وا ...

☹اینکه هرکی میاد میره و هیچکس عاشقم نمیشه عادیه؟من نه زشتم نه اخلاقم خیلی بده

☹اینکه هرکی میاد میره و هیچکس عاشقم نمیشه عادیه؟من نه زشتم نه اخلاقم خیلی بده

بله که عادیه 

من اواخر سال 96 نامزد کردم بایه نفر که خیلیم دوسش داشتم ولی خب خیلی ازارم داد خیلی اسیب دیدم سال 97 بهم زدم واقعا فک میکردم دیگه تموم شد هیشکی نمیتونه مثل اون عاشقم کنه و.... خیلیم سختی کشیدم تا فراموشش کنم و تا چندماه پیش مطلقا هیچکس رو تو زندگیم راه ندادم تا اینکه شوهرم اومد خواستگاریم و تمام اون حسای قشنگم برگشت 

جوری که همش با خودم میگم اگه این عشقه اون چی بود

نگران نباش قشنگم بسپرش به خدا واست ب موقعش بهترینا رو پیش میاره 

بله که عادیه  من اواخر سال 96 نامزد کردم بایه نفر که خیلیم دوسش داشتم ولی خب خیلی ازارم داد خی ...

ممنون امیدوارم☹اگه خودش قسمتمه که برمیگرده اگه هم نیست و نمیخواد الان رفته خیلی بهتره تا یه سال دیگه

2706