2733
2739
عنوان

کاربراقا###=مشاور خرید گوشی تبلت لپ تاب تلوزیون

| مشاهده متن کامل بحث + 2006 بازدید | 366 پست
والا اینای که بهت نشون دادم نمیخورن 

خب چیزی که بخوره میشه راهنمایی کنین و اینکه اونایی که میگن پشتیبانی از فرمان های چند لمسی چی

میشه برای سلامتی خانوادم صلوات بفرستی 🙏 فرستادی لایکم کن 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مصارف خونگی دخترم کوچیکه خیلی سر درنمیاره فقط میخواد دیگه خودمم کارای اینترنتی واینا انجام بدم بهش

سایت لیوان کامبیوتر زنگ بزنید مرجع تخصصی خرید کامبویتر هستند سفارش میدی کامل میفرستن دم خونه مطمعن 

https://pc.lioncomputer.com/

دلم باران دهانم باران دستم باران تو منتظر ولنتاینی من منتظر بیست دو بهمنم ما مث هم نیستیم 
خب چیزی که بخوره میشه راهنمایی کنین و اینکه اونایی که میگن پشتیبانی از فرمان های چند لمسی چی

ببین اونارو قبلاً دادم هیچ کدوم گرافیک درست نداشتن پس دنبالش نرو یک روز پیش چندین مدل پیشنهاد دادم ولی آخرش به این نتیجه رسیدیم که بدرد نمیخوره 

ولی میتونی کاری کنی که در محیط ویندوز  با قلم کار کنی ولی جدا از خود لب تاب اینو ببین 

https://www.amazon.com/StarG640-Ultrathin-Graphics-Battery-Free-Pressure/dp/B078YR2MTF

این حدود دو تومن در میاد 

تیزر رشو هم ببین تا بفهمی منظورم از جدا بودن چیه 

دلم باران دهانم باران دستم باران تو منتظر ولنتاینی من منتظر بیست دو بهمنم ما مث هم نیستیم 

سلام خسته نباشید 

گوشی سامسونگ نوت 20 نسب به قیمتش گوشی خوبی هست؟ 

الان بهترین گوشی تو بازار "به جز گوشی های آیفون" چیه؟ 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
سلام خسته نباشید  گوشی سامسونگ نوت 20 نسب به قیمتش گوشی خوبی هست؟  الان بهترین گوشی تو ب ...

نه نیست اصلا 

الان بهترین والا اس بیست و یک الترا و وان پلاس 9پرو که من وان پلاس 9پرو رو ترجیع میدم به خاطر شارژ 60واتی که در عرض نیم ساعت باتری رو کامل شارژ می‌کنه و خوش دست تر بودن نسبت به اون وووو

2740
ببین اونارو قبلاً دادم هیچ کدوم گرافیک درست نداشتن پس دنبالش نرو یک روز پیش چندین مدل پیشنهاد دادم و ...

این با هر لپتاپی بگیرم ست میشه؟

این با هر لپتاپی بگیرم ست میشه؟

اره هرچی یو آس بی میخوره و همین دیگه یه تبلت هست که با قلم روش کار کنی روی صفحه لب تاب کشیده میشه هر کاری که روی اون کنی همین 

اره هرچی یو آس بی میخوره و همین دیگه یه تبلت هست که با قلم روش کار کنی روی صفحه لب تاب کشیده میشه هر ...

ممنون

پدرم رو این تاکید دارن این چطوره

اون دوتای که من نشون دادم کرای 7هست این پنج و اون دوتا  رم 16این هشت 

اون دوتای که من نشون دادم کرای 7هست این پنج و اون دوتا  رم 16این هشت

اره هنوز مال شمارو ندیدن براشون فرستادم

2706