2737
2739

خخخخخخخ 😄

بفرمایید

همه جا حتی تو فیلما میگن تو عقد باردار نشید⁦☝️⁩

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
اونایی که نمیدونن این دختره پا میشه برای بابا مالکش تخم مرغ بپزه چون حامله بوده (شوهرش همین پسره س) ...

وای داره میگه چه خاکی به سرمون شد😂😂😂

میشه پروانه🦋شد به هر گلی نشست..🌻اما بهتره مهربون شدو به هر دلی نشست...........❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه ناهار فقط با هم.بودن😂بعدش پسره گم و گور شد

من دفعه اول که پخش شد هی میگفتم اخه کجا کی ایندفعه که پخش شد دیدم آهاااا رفتن ناهار🤣🤣🤣🤣

دلی باید که رنج من کشد تا صبر من داندتحمل کردن ایوب را ایوب داند😢
2740
یه ناهار فقط با هم.بودن😂بعدش پسره گم و گور شد

احتمالات زیاده😅😂

اقایون درخواست ندن                       من قرض کردم تا برات خرج کردم               من کف خیابون وبرات فرش کردم     من واسه داشتنه تو نذر کردم         من تو رو ی فرشتع فرض کردم
خخخخخخخ 😄 بفرمایید همه جا حتی تو فیلما میگن تو عقد باردار نشید⁦☝️⁩

اتفاقا عادی کرد این فیلم این قضیه رو😂🤣🤣🤣🤣

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           
من دفعه اول که پخش شد هی میگفتم اخه کجا کی ایندفعه که پخش شد دیدم آهاااا رفتن ناهار🤣🤣🤣🤣

اره منم اینبار دیدم !تک و توک.میبینم 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
اتفاقا عادی کرد این فیلم این قضیه رو😂🤣🤣🤣🤣

عه راس میگیا 😳

تکبیررررررر 😆😆😆😆

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
اونایی که نمیدونن این دختره پا میشه برای بابا مالکش تخم مرغ بپزه چون حامله بوده (شوهرش همین پسره س) ...

تو دوران نامزدی ؟ برگام 

این خانمه همون ارغوانه ؟

وبلاگم 😍 بزن رو لینک 😍😍 نظرتو برام کامنت کن 🎆